צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  שלום! אולי אתה יודע להסביר לי משהו16 17:02 11/05/2011
כשאני לא נחשף לשמש. כל הגוף , צוואר, גב פנים תקוע לי וכבד. וכל תנועה שאני עושה אני שומע קליקים כואבים. כמו כן יש חריקות בתנועת הצוואר. הגוף קפוא.

לאחר חשיפה לשמש של איזה 20 דקות , הגוף נרגע ומשתחרר לי כאילו לא היה כלום. בזמן החשיפה השרירים דופקים בכל הגוף ,הם נהיים רכים עד שישנה הקלה.

זה כל פעם חוזר הכיווצים כשאין חשיפה ושוב ההרגשה לא טובה.
זה תמיד משתחרר ומתחזק בחשיפה לשמש.

מה זה?
   תשובה לכאבים שנרגעים לאחר חשיפה לשמש.דר' רונן מנדי, כירופרקט 17:39 11/05/2011
שלום 16,
נשמע סבל לא פשוט. דבר כזה יכול לקרות כשנפגע מנגנון הפיקוח על השרירים והמפרקים.
נשמע - צריך לברר בבדיקה שהשרירים ו/או הרצועות בגופך מכווצים באופן כרוני. דבר שיכול לגרום לכאבים חזקים.

על פי ניסיוני, דבר כזה יכול לקרוא לאחר גירוי/חבלה למרכז העיצבי המנהל את פעילות הגוף.
יש בגופינו שני מרכזיפ כאלו. 1. בגזע המוח 2. בבסיס השידרה (אגן אחורי - ישבן).
- שם ישנם שני מרכזים עיצביים שאחראיים על פעילות כל מערכת העצבים השידרתית, ששולטת בפעילות השרירים, הרצועות והמפרקים.

כירופרקטיקה ודוקטורים לכירופרקטיקה מיומנים בבדיקה ובכיוונון (תיקון) של מערכת העצבים, שמפקחת ומסדירה את כל שאר תפקודי הגוף.

שמש וחום גורמים להרפיית השרירים והמפרקים, ויכולים לתת פתרון סימפטומטי קצר טווח.

בדיקה ואפיון של הבעיה העיצבית (תת תזוזה) יכולים למצוא את הגורם בבעייה, ועם טיפול נכון, לפתור אותה (במרבית המקרים). בדרך כלל - טיפול של מתואם מתאים במשך 3-4 חודשים, יכול לשפר את פיקוח והרגעת השרירים והמפרקים.

אני מציע שתפנה לבדיקה כירופרקטית.

* אני ממליץ לברר שהכירופרקט (דוקטור לכירופרקטיקה) חבר/ה באגודה לכירופרקטיקה.

בברכת בריאות ותפקוד,

דר' רונן מנדי, כירופרקט
רמת אביב, חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40
   אבל איך זה יתכן שעם חשיפה לשמש16 02:18 13/05/2011
מנגנון הפיקוח על השרירים והמפרקים כבר בסדר.
לאחר חשיפה זה כבר מורגש כאילו לא היה כלום..
השמש מטעינה אותו לזמן מה ואז נגמרת לו הבטריה או מה?

אני מדבר על התכווצות ברמה של אני מרגיש תקיעה
ובהזזה של הצוואר אני שומע חריקות קטנות כאלה, התנועה לא חלקה וכבדה. וגם בפנים תפוס וכבד כזה.. כאילו המצח נופל כמו קפיץ.

אני כל פעם נחשף לשמש ואז אומר לעצמי הנה זה עבר ולא נראה באופק. ואז תוך יומיים כשאין שמש זה מתחיל שוב.
זה יוצר גם לחץ על העיניים.

תודה !
   תשובה ל-16 בקשר לכאבים שנרגעים בחום השמשדר' רונן מנדי, כירופרקט 09:30 13/05/2011
שלום 16,
המשך התיאור שלך מצביע שהבעייה נמצאת כנראה באיזור השליטה העיצבית בבסיס הצוואר.
משם יוצאים גם עצבים לעייניים.

אני ממליץ שתגיע לבדיקה אצל כירופרקט.

בברכת בריאות ותפקוד,

דר' רונן מנדי

דר', רונן מנדי
כירופרקט
רמת אביב; חדרה
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו