צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  כאבי גב והריון אםאפשריאושרת 20:39 18/11/2007
אני סובלת מכאבי גב חזקים כבר חודש לאחר התקף רציני שהיה לי עדיין אני לא יודעת את הסיבה להתקף אבל בשבוע הראשון היתי משותקת לגמרי אני בת27 ילדתי לפני 10 חודשים וחלמת להביא עוד ילדים אבל אני חוששת שמצבי הפיזי לא יאפשר לי אם זה נכון וכיצד ניתן למנוע התקפים אלו בבקשה תענה לי מהר אני נמצת בחרדות גדולות
   תשובה לכאבי גב לאחר הריון עד כדי שיתוקדר. רונן מנדי, כירופרקט 05:56 19/11/2007
שלום אושרת,
כן יש קשר רב בין הריון לכאבי גב. יש קשר גם לכאבי גב לאחר הריון.
אותו משקל שנוסף לגוף האישה ב-9 חודשי הריון, יורד תוך 24 שעות (או פחות). זה דורש הסתגלות חדשה של הגוף לירידה בלחץ על העצבים בין חוליות עמוד השדרה, והשתנות המשקל שנושא האגן וחלוקת המשקל ומרכז הכובד של הגוף.
אפשר בדרך כלל לטפל במצבים כאלו, לשחרר את כאבי הגב והמשך טיפול נכון - מחזק ומשמר יכול למנוע התקפים בעתיד.
כאבי גב - עדיין יכולים להיות תוצאה של גורמים רבים, שאת המקור האמיתי שלהם - במקרה שלך אפשר למצוא רק בבדיקה גופנית.
מקרים כאלו מוכרים לי. טיפלתי בנשים שסבלו מאוד בהריון ו/או אחרי לידה.
רובן אחרי שהכאב נרגע ועבר, עברו הריונות ולידות נוספים.
ההריונות הבאים שלהן כבר היו קלים יותר, אחרי כיוונון האגן וייצוב עמוד השדרה שלהן.

אני ממליץ שתגיעי לבדיקה כירופרקטית,

דר. רונן מנדי
www.dr-ronen.com
1-800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו