צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  טיפול בכירופרקטיטקהאפרת 10:01 13/09/2012
שלום רב, אני בת 27 סובלת מבקע דיסק בחוליות L4 L5 ו L5 S1 , לפני מספר שבועות התחלתי טיפולי כירופרקטיקה ורציתי לשאול מספר שאלות:
1. האם הטיפול באמת צריך להתבצע כל יומיים - שלושה?
2. האם הטיפול נמשך רק כ5 דקות?
3. האם ייתכן שהחמירו לי הכאבים?
4. אחרי כמה זמן בממוצע או לאחר כמה טיפולים יש שיפור?

תודה רבה
   תשובה לאפרת בנוגע לשאלות לגבי טיפול כירופרקטי שאת עוברת עכשיוד"ר רונן מנדי 10:42 13/09/2012
שלום אפרת,
טיפול כירופרקטי משתנה ממקרה למקרה בהתאם למימצאים, לבעייה ולמטרה.
הרבה פעמים בעיות אקוטיות דורשות כיוונון (טיפול) כל יומיים. (כדורים לצורך השוואה, לוקחים פעמים רבות במצבים אקוטיים מספר פעמים ביום).
טיפול כירופרקטי מחזיר את התפקוד התקין.
טיפול כירופרקטי הוא מאוד מדוייק, יעילות הטיפול אינה קשורה בזמן שהוא לוקח (בדיוק כמו שזמן הלקיחה של כדור הוא חצי דקה). זמן טיפול קצר, מסמן לי שהכירופרקט שמטפל בך, הוא כנראה מאוד מקצועי.

לגבי השאלה של החמרת הכאב, במצבים אקוטיים, יכול להיות מצב כזה. עדיף שתגידי ותשאלי את השאלות האלו את הכירופרקט שמטפל בך, ומכיר יותר את המקרה שלך. התשובות שלי, טובות ככל שיהיו, הן כלליות, ואינן יכולות להתייחס למקרה כזה או אחר.

זמן השיפור משתנה ממקרה למקרה. יש אלפי סוגים של בעיות גב, לכן אין תשובה אחת שמתאימה לכולן. אבל הייתי מצפה לראות שיפור כלשהו אחרי 12 כיוונונים (פגישות טיפול כירופרקטי מדוייק).

שוב, לגבי המקרה האישי שלך, עדיף שתשאלי את הכירופרקט שמטפל בך, הוא מכיר את פרטי המקרה המיוחד שלך.
מנסיוני במקרים מסובכים, זה יכול לקחת גם יותר כיוונונים, עד שמרגישים בשיפור.

בברכת בריאות ותפקוד,

שנה טובה,

ד"ר רונן מנדי, כירופרקט
חדרה, רמת אביב
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו