צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  כאבי גב אשר מקרינים לרגלייםאבי 11:52 29/12/2012
שלום ד"ר במהלך החמש שניים האחרונות עברתי שני ניתוחים של קרע בלברום במפרק ירך ימין (ניתוח ארטוסקופיה) האחרון לפני כשנה בשבוע האחרון אני חש כאב באזור הניתוח מלווה בכאב גב תחתון אשר מקרין לשני המפרקים גם ימין וגם שמאל בזמן שאני לוחץ אם היידים על הגב התחתון הצליל של קנקים נעלמים לגמריי האם לפי דעתך טיפול כרופרקטי יכול לעזור לי ולשפר את דווח פעילות המפרק אני חייב להוסיף שהכאב חזק בשכיבה וקימה משכיבה וישיבה ממושכת במידה וטיפול כרוקפרקטיה לא יעזור אני חושש שאני יצטרך לעבור ניתוח שלישי האם יש לך נסיון אם בעיה דומה אם מטופלים שלך בעבר אשמח לתשובה מנומקת
   תשובה לאבי בקשר לבעייה ביציבות פרקי הירכיים אחרי שני ניתוחיםד"ר רונן מנדי 08:07 30/12/2012
שלום אבי,

כן כירופרקטיקה יעילה בהחזרת היציבות לפרקי הירכיים. העברת סימפטומים ("הצליל של קנקים נעלמים לגמריי" בזמן שאתה לוחץ על הגב התחתון עם הידיים), מראה שיש פה בעייה של חוסר יציבות של עמוד שדרה תחתון והאגן.
כירופרקטיקה יעילה בהחזרת יציבות לגב התחתון ולאגן.

- לגבי ניתוח, אני לא בקיא בפרטי המקרה, אבל בדרך כלל לא צריך לחזור על ניתוח, בטווחי זמן כל כך קצרים.
בדרך כלל ככל שאיזור בגוף עובר יותר ניתוחים, נוצרות יותר צלקות, דבר שפוגע יותר ביציבות, והצלחות ניתוחים חוזרים, בדרך כלל הולכת ופוחתת.

אני ממליץ שתתקשר ותקבע פגישה

ד"ר רונן מנדי
כירופרקט
חדרה; רמת אביב
www.dr-ronen.co.il
1800-39-40-40

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו