צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום כירופרטיקה
מנהל/ת הפורום: דר' רונן מנדי, כירופרקט
  כף רגלאלמוני 15:02 29/11/2015
שלום, מבקש המלצה לכירופרקט מומחה שמתאים לבעיות כף רגל?.( שמעתי על ד"ר דקלה אורן וד"ר מוטי טלר, מה דעתך לגביהם באופן כליי ובהקשר לבעיה שלי). קצת חושש ממניפולציות באזור עמוד השדרה והצוואר, האם ניתן לטפל מקומית רק בכף רגל?. הבעיה היא קיצור קל בגיד אכילס, פלטפוס מאוד שטוח עם פרונאציה ניכרת, דלדול בכריות השומן' רגישות ע"פ הקלקנאוס התחתון ללא הפסציה הפלנטרית,עקבים בואלגוס ללא תיקון מלא של הקשת האורכית, תנועת המפרקים סביב הטאלוס טובות, בליטה גרמית עם לחץ של הנאקביקולאר כלפי הרצפה.,, כאשר הלחץ והכאב הוא באזור העקב בעיקר בעת עמידה מיד ובזמן הליכה הלחץ מופחת ובמנוחה לעיתים יש שאריות של לחץ מאחורי העקב.(הרופא אמר שזה לא דורבן והמדרס עוזר רק חלקית).
   תשובה לשאלה בנוגע לטיפול כירופרקטי בבעיות כף רגלד"ר רונן מנדי 15:41 29/11/2015
שלום לאלמוני,
כן, אפשר כירופרקטיקה יכולה לטפל בבעיות כף רגל.
אני מכיר את ד"ר דיקלה אורן ואת ד"ר מוטי טלר.
הם קולגות שלי, ואני מכיר אותם אישית ככירופרקטורים טובים.

לגבי אופן הטיפול בבעייה שלך, אני לא יכול לייעץ, מבלי לעשות בדיקה של המקרה הספציפי שלך.

אני מבין שאתה רוצה להיות מטופל אצל אחד מהם.
דבר איתם על המצב שלך, ועל החששות שלך, לפני הבדיקה שאחד או אחת מהם יעשו לך.

אני לא יודע בדיוק איך הם מטפלים בכל מקרה ומקרה.
יש דרכי טיפול שונות לסוגי בעייה שונים, שמשתנות גם בהתאם לנתונים אחרים שנמצאים בבדיקה.

בברכת בריאות,

ד"ר רונן מנדי
כירופרקט
חדרה ורמת אביב
www.dr-ronen.co.il
04-63-63-880

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו