צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  גמילה מחיתול לבת 3גילי 10:31 15/03/2008
ביתי בת 3.גמולה כמעט שנה מפיפי, גמולה מחיתול גם בלילה. בגן- היא עושה קקי בשירותים, אבל בבית- מבקשת חיתול לקקי. פשוט לא מוכנה לעשות בשירותים. ניסינו לברר למה בגן היא עושה ובבית לא.. "היא אומרת שיש שריטה בשירותים"..ברור לנו שהיא מתפנקת. מה אפשר לעשות? מפחדים מאוד מהשלכות בגיל מאוחר יותר של עצירויות.. ולכן נכנעים בכל פעם מחדש.
מה עושים? תודה מראש
   גמילה מחיתול לבת 3נורית גולדמן 18:35 25/03/2008
ישנם ילדים שעשיית קקי בשירותים הוא עניין מאוד מפחיד(במיוחד בשירותים של גדולים) ולכן אני ממליצה לאפשר לה לעשות קקי בשירותים כדי זה להפוך את עשיית הקקי לחויה נעימה בה מקריאים סיפור,או שרים שירים .ניתן להושיב אותה גם בשעות קבועות כדי להקנות לה הרגלים.
בברכה
נורית גולדמן-עובדת סוציאלית קלינית
קבוצת שיח
   גמילה מחיתול לבת 3נורית גולדמן 18:35 25/03/2008
ישנם ילדים שעשיית קקי בשירותים הוא עניין מאוד מפחיד(במיוחד בשירותים של גדולים) ולכן אני ממליצה לאפשר לה לעשות קקי בשירותים כדי זה להפוך את עשיית הקקי לחויה נעימה בה מקריאים סיפור,או שרים שירים .ניתן להושיב אותה גם בשעות קבועות כדי להקנות לה הרגלים.
בברכה
קבוצת שיח
   גמילה מחיתול לבת 3נורית גולדמן 18:36 25/03/2008
בברכה
קבוצת שיח
   גמילה מחיתול לבת 3נורית גולדמן 18:36 25/03/2008
בברכה
קבוצת שיח

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו