צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  ילד מרביץמאיה 10:05 27/03/2008
הילד שלי בן השנתיים , נהיה מאוד אגרסיבי בזמן האחרון. וזה מתבטא בזה שאם הוא לא מצליח לעשות משהו, הוא מעיף כל מה שלידו וצורח. אם הוא לא מקבל משהו , הוא מתנהג בדיוק באותה צורה ובנוסף הוא גם התחיל להרביץ לי ולבעלי. הוא עושה הכל דווקא, כל מה שאסור הוא עושה בכוונה. אני ובעלי כבר מותשים , מה שאנחנו לא עושים כבר לא עוזר. התחלנו להשים אותו במיטה שלו כשהוא עושה משהו רע ואנחנו אומרים לו שיחשוב על מה שהוא עושה. בהתחלה הוא היה בוכה ומשתולל והשיטה התחילה לעזור , אבל פתאום זה כבר לא עוזר , כי הוא התחיל להנות במיטה והוא אפילו מבקש את המוצץ. המצב התחיל להחמיר. יש לנו רק אותו , אין לנו עוד ילדים ושיהיה בריא , אני מרגישה שיש בבית לפחות ארבעה ילדים. אני אובדת עיצות, אני מרגישה שאני הולכת לקבל התמוטטות מרוב עייפות . היתי שמחה לקבל עיצה . אני חייבת לציין , שהוא במעון ובהתחלה חשבתי שאולי משהו לא בסדר במעון ודיברתי עם כל ההורים והם אומרים שלא יכול להיות , כי הם מכירים את הגננות כבר המון שנים וחוץ מזה , הוא גם אוהב את אותן גם . תודה מראש מאיה
   ילד מרביץנורית גולדמן 12:54 12/04/2008
מאיה שלום,
אני ממליצה לך לשים גבולית ברורים ע'י אמירת לא,חיבוק דוב כלאמר:חיבוק שלכם אותו מאחור כדי שלא יוכל לפגוע בכם,לנסות להבין ממנו למה הוא משתולל בצורה בזאת ולהסביר מדוע הוא איננו יכול לקבל את מה שהוא רוצה כמו כן אני ממליצה לך לקרא את הספר שיקום הסמכות ההורית של חיים עומר ,אמנם ספר זה מיועד לילדים גדולים יותר אך הוא מאוד מלמד גם הורים לילדים צעירים יותר.
בברכה
נורית גולדמן-עובדת סוציאלית קלינית
קבוצת שיח

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו