צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  חרדת נטישה?אלה 00:10 16/04/2008
ביתי בת 8 חודשים. מגיל 7 חודשים אי אפשר לעזוב אותה שנייה לבד- היא בוכה כשאני יוצאת מהחדר, כשאני איתה אבל לא מסתכלת עליה ורוב הזמן היא רוצה להיות על הידיים- וזה מה שהכי קשה לי (והיא באמת רוב היום על הידיים... :( המצב החדש קשה לי מאוד - אמנם אני איתה בבית רוב הזמן אבל אני יוצאת ללימודים פעמיים בשבוע וזה קשה לי וגם למי ששומר עליה (סבא/סבתא) מאחר והיא לא מפסיקה לצרוח עד שאני חוזרת. האם זו חרדת נטישה? והאם אני עושה נכון כשאני מרימה אותה בכל פעם
   חרדת נטישהאסתי123 20:31 20/04/2008
הי אלה
האם המצב הזה הוא מצב חדש?
האם עד גיל 7 חודשים אפשר היה להשאיר אותה קצת לבד?
   חרדת נטישהאלה 00:03 22/04/2008
עד 7 חודשים היא גם לא כל כך היתה רגועה כשהיא לבד אך זה היה אפשרי. כיום אין אפשרות להשאיר אותה לבד בכלל
   האם את יכולה לחשוב עלאסתי123 22:19 22/04/2008
ארוע שהיא חוותה מגיל 7- חודשים מבחינתה כנטישה?
   חרדת נטישהאלה 23:49 22/04/2008
לא. כי בדרך כלל היא צמודה אליי (חוץ מהימים שאני יוצאת ללמוד)אגב חוץ מההיסטריה הרגילה היא גם החליטה שהיא מפסיקה לאכול מוצקים וכלום לא עוזר היא פשוט הפכה לילדה מאוד קשה
   האם את יכולהאסתי123 07:52 23/04/2008
להציג את האימייל שלך ?
   חרדת נטישה?נורית גולדמן 16:22 23/04/2008
אלה שלום,
מפנייתך אני מבינה שהקושי עם בתך נובע לא רק בעזיבה שלך אותה, אלא גם בסירוב שלה לאכול אוכל מוצק,אני מציעה לך לפנות להדרכה אצל מטפל מוסמך,תוכלי לפנות לאפרת רכזת הפניות של קבוצת שיח בטלפון 052-6405776- והיא תפנה אותך למטפל מתאים.
בברכה
נורית גולדמן-עובדת סוציאלית קלינית
קבוצת שיח
   אי מיילאלה 18:01 23/04/2008
em1691@walla.co.il
   שלחתי לך אימייל.אסתי123 15:57 25/04/2008
האם קיבלת אותו?
   חרדת נטישהורד 22:18 06/10/2008
שלום,

גם הבת שלי היום בת 8 חודשים ומזה שבוע שהיא לא יורדת לי מהידיים היא בוכה ורוצה רק אותי כל הזמן.
אני לא יוכלה לעשות כלום איתה, אפילו אם אני מקלחת אותה היא בוכה ותופסת אותי חזק ולא מוכנה רוצה רק שאני אחבק אותה ועם אבא שלה היא מתקלחת בסדר גמור..
כשאני שמה אותה לישון היא לא מוכנה לשחרר את הידיים ותופסת אותי ממש חזק שאני לא אשים אותה במיטה וכשאני מורידה אותה היא צורחת! קראתי שיש לתת הרבה חום ואהבה ואתמול באמת לפני השינה נכנסתי איתה לחדר שמתי אותה על הכתף ושרתי לה וליטפתי אותה נתתי לה נשיקה ושמתי אותה לישון (כשהיא כבר חצי מנומנמת) והיא הלכה לישון בלי לבכות כך שזה אכן עזר... אבל במהלך כל היום היא צורחת אם אני רק זזה להכין לה אוכל או כל דבר אחר אני עושה את זה איתה..
אני ממש אובדת עיצות מה עושים????? אנא עזרו לי בבקשה!!!
יש לציין, אולי קשור, שמזה כשבועיים שהבת שלי ישנה במהלך היום כשעה/ שעה וחצי במצטבר.. לא רוצה לישון ולכן כבר מתחילה להראות סימני עייפות משש וחצי כשבשבע במיטה (בעבר הייתה רק בשמונה /שמונה וחצי במיטה)
ילדה שמעולם לא ישנה במהלך היום כמו שצריך אבל היום בכלל לא..האם קשור??
בגן אומרים שהיא לא ישנה אבל גם לא רוצה ומשחקת יפה ולא נודניקית ולא מראה סימנים שהיא צריכה..
אשמח לתשובתכם המהירה
   חרדדת נטיישהדליה 00:46 22/11/2008
   תודהרוני 00:48 22/11/2008

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו