צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  הצילו!!! מיואשתתהילה 17:07 04/07/2008
ביתי בת השמונה חודשים יונקת עד היום היא מוכנה לאכול אוכל מוצק אך כדי להרדם היא מעוניינת בציצי והיא מוכנה לישון רק במיטה שלי ובזמן האחרון היא לא מוכנה להיות אם אף אחד אחר ולכן אני לא יכולה לצאת מהבית (אני אם חד הורית)ניסיתי בהדרגה להרגיל אותה למטפלת ובמשך שבוע ימים הלכתי איתה לבית המטפלת כל יום לכחצי שעה לאחר שבוע ניסיתי להשאיר אותה פעמים לבד עם המטפלת וזה נגמר בבכי היסטרי שנמשך כחצי שעה רצוף עד שלמטפלת לא נותרה בררה אלא להזעיק אותי אני חייבת טיפה זמן לעצי אבל פוחדת לפגוע בה (הבנתי שהיא בתחילתו של חרדת נטישה)בספטמבר היא אמורה להכנס לגן ואני מפחדת מעצם המחשבה.
* האם אני צריכה להמשיך ולנסות להשאיר אותה אצל המטפלת או לחכות לתחילת הגן? ואם כן אז מה הדרך הטובה להכניס לגן
* האם כדי לי לנסות את שיטת הרם/הורד על מנת שתלמד להרדם עצמאית

אין לי כבר חיים בכלל אני על סף יאוש
   הצילו!!! מיואשתנורית גולדמן-קבוצת שיח 16:32 09/07/2008
תהילה שלום,
אני ממליצה לך להרדים את בתך במיטה שלה כדי שתדלמד שלכל אחד בבית מטה משלו ,יתכן שבתחילה הדבר לא יהיה פשוט,היא תבכה ותרצה שתרימי אותה ותקחי אותה למיטתך אך ךבסוף לאחר שתיהיי עקבית היא תלמד לישון במיטתה.לגבי המטפלת, חשובה העקביות,יש להשאיר אותה בהדרגה -כל פעם להוסיף זמו עד שתתרגל,כנ"ל גם לגבי הגן בשנה הבאה.
בברכה
נורית גולדמן-עובדת סוציאלית קלינית
קבוצת שיח

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו