צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  בעיהלימור 00:50 20/08/2008
בני בן שנה ועשרה חודשים יחד פעיל חייכן ואוהב הבעיה היא כאשר אנו נפגשים עם חברים/ משפחה והילד שלי נמצא עם ילד אחר שגדול ממנו ב 4 - 5 חודשים והם משחקים ביחד עד שפתאום הילד השני למדל דוחף אותו והילד שלי בוכה אני ישר הולכת ומרימה אותו וממש כואב לי עליו אני יודעת שזה לא בסדר ושאני צריכה לתת לו להסתדר לבד אבל אני לא מצליחה זה מגיע למצב שאני ממש עצובה מזה לוקחת את זה ממש קשה ללב, ומסוגלת לבכות כשאני נזכרת בזה, רצוי לציין כי שאנו נמצאים עם ילדים שקטנים ממנו יש לו יותר ביטחון לחטוף ולהחזיר אבל אם לא זה פשוט סיוט, מה שיותר כואב לי זה שלימדתי אותו שאסור להרביץ מתי שהוא היה מרביץ ושאסור לנשוך מתי שהוא נשך והא באמת הפסיק ועכשיו יוצא שהוא חוטף ולא מחזיר, זה נורא כואב לי לראות את זה ואני לא יודעת איך להתמודד עם זה.
   בעיהנורית גולדמן 19:59 26/08/2008
לימור שלום,

אני יכולה להבין את רגישותך הרבה לבנך והצורך להגן עליו כאשר הוא נפגע,אך לצערינו הרב ילדים חווים על בשרם תוקפנות או אלימות מצד הסביבה ותפקידינו הוא ללמד אותם כיצד להגן על עצמם,אני מאוד מסכימה איתך שחשוב ללמד ילדים לא להיות אלימים אך עלינו לתת להם כלים כיצד להגן על עצמם ולהתרחק מילדים אלימים.
במידה ואחרי כל זאת תרגישי עדיין כאב כה רב, תוכלי לפנות לליאנה -רכזת הפניות בקבוצת שיח בטלפון:052-6405776 והיא תפנה אותך למטפל מתאים.
בברכה
נורית גולדמן-עובדת סוציאלית קלינית
קבוצת שיח

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו