צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  משבר-אחות חדשהדן 22:41 24/08/2008
שלום, יש לי בת בת שנה (בר) ובת נוספת בת מס' שבועות (שיר), מהיום שהגעתי הביתה עם שיר, בר התחילה להתעורר בכל לילה בבכי חזק ונוראי שנמשך בין שעתיים לשלוש (ללא הפסקה) ואף אחד ושום דבר לא עוזר להפסיק את הבכי, פשוט עד שהיא נרדמת בחזרה, סה"כ מדובר על ילדה מלאת אנרגיה ושמחה (מלבד השעות הללו בלילה), נבדקה ע"י רופא (לשלול בעיות בריאותיות כלשהן), ילדה שמקבלת המון (המון) אהבה מהוריה ומשפחתה. האם מישהו יכול לעזור לי כיצד לעזור לבר לעבור את המשבר (משבר???) או מה שזה לא יהיה, מה עליי לעשות? תודה
   משבר-אחות חדשהנורית גולדמן 20:26 26/08/2008
דן שלום,
מפנייתך אני מבינה שבר אכן עוברת תקופה קשה כפי שילדים בכורים רבים אחרים עוברים כאשר נולד להם אח קטן והיא אכן מגיבה בלילה ולכן הייתי ממליצה לחבק אותה ולהרגיע אותה מכיוון שהיא לא מתעוררת מתוך פינוק אלא מתוך קושי משמעותי עבורה .
במשך היום אני מציעה לתת לה שעת איכות שתיהיה רק בשבילה איתך או עם אמה ,להתייחחס אליה יותר בסבלנות גם אם היא מנדנדת ולהשתדל להמשיך לתת לה הרבה תשומת לב כי היא זקוקה לכך והיא בעצמה תינוקת.

בברכה
נורית גולדמן-עובדת סוציאלךית קלינית
קבוצת שיח

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו