צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  סבא עצבני שומר על התינוק מה הנזק??.עמי 19:32 09/10/2008
לפני שהסבא שמר על התינוק התינוק היה שמח הרבה יותר ומאושר .השינוי נוצר לדעתי מאז שהסבא התחיל לישמור על התינוק .הסבא כועס וצועק על התינוק למשל כאשר התינוק בוכה אזי הסבא אומר שזה סימן שצריך לישון או שהוא צועק כדי שלא יבכה ( השכנים אומרים לי שהתינוק בוכה הרבה )כאשר הוא לא עומד בציפיות שלו, ניראה לי שהוא לא מבין את הסיבות שהתינוק בוכה שלו יש נזק רגשי לתינוק ואולי בילתי הפיך עקב שמירה לא מתאימה על התינוק , לאשתי הדבר לא ניראה (בדרך כלל לא ניראה לה מה שאני אומר)לטובת התינוק אולי יש גורם מיקצועי והיכן ?
אשר ניתן לבחון את זאת ולקבל יעוץ מקצועי בנושא של טיבול וגישה בונה לתינוק כדי שאשתי תקבל את הצורך שעדיף לשמור את התינוק בפעוטון
תודה על כל עזרה ויעוץ
   סבא עצבני שומר עך התינוק מה הנזק?נורית גולדמן 08:31 11/10/2008
עמי שלום,
מדברייך אני מבינה שהסבא אינו מזהה את צרכיו של התינוק שלכם ולכן הוא בוכה כאשר הוא אינו מקבל את סיפוקו הייתי ממליצה לכם להתייעץ עם איש מקצוע בנדון כדי למנוע גרימת נזק לתינוק שלכם
תוכלו לפנות לליאנה -רכזת הפניות של קבוצת שיח בטלפון:052-6405776 והיא תפנה אתכם למטפל מתאים

בברכה
נורית גולדמן-עובדת סוציאלית קלינית
\ קבוצת שיח

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו