צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  יש לי ילד בן כמעט שבועיים שלא מפסיק לבכות ולא רוצה לישוןמירב אנקורי 09:23 22/11/2008
בבית החולים הילד אכל וישן, וגם שכב ער בעריסה (וכמובן בידיים שלי) בלי לבכות. מאז שהגענו הביתה לפני שבוע, הילד רק רוצה להיות בידיים שלי ועל החזה שלי. בכל מצב אחר הוא בוכה וצורח עד השמים. בעיקר בלילה הוא לא מוכן לישון. הוא ישן גג 4 וחצי שעות מצטברות ביום. לא בלילה.
ניסיתי להאכיל אותו כמות גדולה כדי להרדים אותו, נתתי לו 100 מ"ג של החלב שלי בבקבוק, והוא ישן שעתיים וחצי.
אני מיואשת לגמרי. כמובן שאם הוא לא ישן אני לא ישנה, וזה שהוא כל הזמן רוצה להיות לי על הידיים מאמלל אותי. אפילו ללכת לשירותים בצורה נורמלית אני לא יכולה.
התיעצתי עם יועצת הנקה במחשבה שאולי אני לא מניקה נכון, והיא נטנה לי טיפ. כלום לא השתנה.
אני ממש לא רוצה להיכנע למצב הזה. ברור לי שיש פתרון.
אם אתם מכירים יועץ/צת למצבים כאלה או שיש לכם פתרון, אני מאוד אודה על כל עזרה או הכוונה.
   ילד בן כמעט שבועייםנורית גולדמן 17:52 02/12/2008
מירב שלום,
מזל טוב להולדת הבן.
תנוקות רבים שהיו ברחם עד לפני זמן קצר מתקשים להתרגל לאוירה החדשה בה בם צריכים להתאמץ כדי לאכול,לבושים בבגדים ולא עירומים כםי שהיו ברחם,לפעמים חם להם ולפעמים קר להם,אולי כואבת להם הבטן אולי הם סובלים מגזים, הם עדיין אינם מבינים את משמעות ההבדל בין יום ולילה והם זקוקים להכלה ולמגע.
גם להורים המצב החדש לא קל,אפשר לרכוש מנשא כך שתוכלי לשאת אותו על הידיים וכמובן שבמשך הזמן יש ללמד אותו להתחיל להיות לבד.
כמובן .
,ניתן לפנוד לאפרת או ליאנהרכזות הפניות בקבוצת שיח בטלפון:052-6405776
והם יפנו אותך ליועץ מתאים

בברכה
נורית גולדמן-עובדת סוציאלית קלינית
קבוצת שיח

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו