צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  נסיעה של סבא וסבתאשרי 21:42 08/12/2008
הורי נסעו לפני כשבועיים לשנה שלמה (עם ביקורים בארץ כל שלושה חודשים בערך).בתי בת שנתיים וחודש. היתה נפגשת איתם מינימום אחת לשבוע (בדר"כ יותר) לכמה שעות ומידי חודש בילינו יחד סופ"ש שלם בשנתיים האחרונות.נכון לעכשיו לא שאלה על סבא וסבתא אך הזכירה אותם מידי פעם (ראתה חפץ שקשור לסבתא ואמרה - סבתא וכדומה). בינתיים לא הסברתי ולא אמרתי כלום - לא שהם נסעו ולא שלא נראה אותם. אני מרגישה שטעיתי וכשנפרדנו מהם לפני שבועיים הייתי צריכה להסביר לה, אבל הייתי בסערת רגשות ולא עשיתי זאת בכלל.
אשמח לקבל המלצה כיצד להתמודד. המון תודה מראש.
   נסיעה של סבא וסבתא נורית גולדמן 20:16 14/12/2008
שרי שלום,
חשוב לשתף ילד בפרידה מאנשים קרובים וניתן לעשות זאת גם לאחר הנסיעה,מה עוד שנשמע שהפרידה קשה לך ולהכיל אותה היה יכול להיות קשה שבעתיים.
ניתן לאמר לבתך שסבא וסבתא נסעו למקום רחוק ,הם נסעו במטוס {להראות לה מטוס) ואתם תראו אותם ,חשוב לאמר שסבא וסבתא מאוד מתגעגעים וחושבים עליכםוגם אתם מתגעגעים אליהם.
רצוי לדבר מדי פעם בטלפון כדי לשמור על קשר וכן ניתן להשתמש במצלמת אינטרנט במידה ואפשר.
בברכה
נורית גולדמן-עובדת סוציאלית קלינית
קבוצת שיח

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו