צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  בכי ללא הפסקהצילה 14:29 16/06/2009
שלום, יש לי תאומים בני שבעה חודשים שנולדו בשבוע 35.3, הגדול היה במשקל בסדר והקטן היה שלושה שבועות בפגיה, בנוסף יש לו עוד מספר בעיות שבגללם אנחנו עוברים ניתוחים,ובע"ה עד גיל שנה הכל יהיה על מקומו בשלום!! זאת רק הקדמה... הגדול (עודד), ילד-משאלת של כל אמא, משחק עם עצמו, לא בוכה אלא אם כן הוא ממש ממש רעב/עייף, מניחים אותו לישון- הולך לישון, מגיל מאוד צעיר ישן לילה (10-12 שעות בלילה) וכו' וכו' (טפו' טפו')... אחיו הקטן (יהונתן), הוא ילד מקסים וחייכן כל מי שרק מתייחס הוא ישר מחייך. רק שיהונתן דורש להיות כל היום על הידיים הוא לא יכול לשחק לבד לא באוניברסיטה לא על שטיח פעילות הוא חייב ידיים וכשבכל זאת אני שמה אותו לשחק הוא בוכה ללא הפסקה...אני יודעת שהוא היה בפגיה ועובר דברים שהוא צריך את יותר חום מעודד, אבל זה לאורך כל כל כל כל היום!! מה עושים איך גומלים אותו מהידים ומלמדים אותו לשחק עם עצמו קצת??? אשמח לעזרה, בעיקר בשבילו (וגם בשביל השקט שלנו)
תודה צילה
   בכי ללא הפסקהנורית גולדמן 22:08 16/07/2009
צילה שלום,
אני חושבת שכדא להתייעץ עם פסיכולוגית רפואית או עם עובדת סוציאלית רפואית בבית חולים מכיוון שהם מתמחים בבהיות סביב עניינים רפואיים
בברכה
נורית גולדמן-עובדת סוציאלית קלינית
מכון שדות -יעד חן

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו