צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  התקפי זעם ובלבול בשיבה הביתה מהמעון חסוי 20:34 16/05/2011
כעבור שבוע מכניסת בני למעון בחזרה הביתה יהוא נראה מבולבל עצבני וכועס,יש לציין שבבוקר הוא הולך כמעט ברצון,מדובר בילד חכם מהרגיל וכך גם מדווח מהגננת שלו,אתמול נודע לי שבני נשך ילד אחר ,דבר שכבר קרה פעם אחת,ורק אתמול נודע לי על הפעם האחרת,כשסבתו באה להוציאו מהמעון ראתה אותו יושב בצד על כסא אוכל בזמן שהמטפלת מסבירה לו שכך לא מתנהגים.הילדים האחרים שיחקו על השטיח ורק הוא ישב בצד.....הילד בן שנה וחצי!!!!!!!זהו שלב התפתחותי !!!!! ואז פתאום נפל לי האסימון לדעתי יש קשר עמוק בן ההתנהגות שלו בחזרה הביתה אני חוששת ש מתנהגים אליו בחוסר סבלנות וחוסר הבנה ואורך רוח,מדובר בילד שובב מאוד עצמאי ובמידה גם דורשני,צפיתי פעם אחת בסרטון. מכיוון שהיה נדמה לי שהוא לא אוכל שם כמו שצריך וראיתי אותו הולך שם משועמם מסתכל החוצה לדלתות ומחפש דרך החוצה ובחצי השני של הזמן רודף אחרי המטפלת שלא מעניקה לו יחס,בנוסף ראיתי שכשהוא לא רצה לאכול היא הורידה אותו מהשולחן ושמה אותו לבד על השטיח(אמנם האכילה אותו אחכ בנפרד )אבל זה לא נראה לי בריא ההפרדות האלה ואני מוצאת קשר עמוק בין ההנהגות שלו בחזרה הביתה לאיך שמתייחסים אליו,אני טועה ???אני מודאגת מאוד בבקשה עזרה!!!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו