צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  תינוקת בת 10 חודשים רינת חד 10:41 16/11/2007
שלום
יש לי תינוקת בת 10 חודשים שמאד מעייפת אותי .
לא יושנת בכלל בצהריים במקרה הטוב בין 15-20 דקות בלילה כל הזמן מתעוררת .
לא משחקת הרבה לבד בלול מאד קשורה אליי אני לא יכולה להיכנס לשירותים היא מתחילה לצרוח ולבכות בכי היסטרי .
לציין שנוירולוג אמר לי שיש לה רגישות יתר וטונוס שרירים מוגבר , מבחינת התפתחות מופתחת מאד לגילה זחלה בגיל 6 וחצי חודשים עמדה בגיל 8 חודשים עכשיו היא הולכת בלול עוברת ממקום למקום .היא ממלמלת האבה דה דה מאמא אבא תה תה
הבעיה הרצינית גם במכונית עושה לנו את המוות במכונית היא יכולה לבכות שעות אם את לא מוציאה אותה מהסל קל
מה אפשר לעשות ?
וגם פעם דיברתי עם רופא באינטרנט שאמר לי שאולי הרגישות אצלה שווה לוויסות חושי אני רואה הרבה מאפיינים אצלה שעונים על הקריטרינוים של הוויסות החושי .
ישנו דבר שמאד מפחיד אותה יש לי לבן הגדול טבלת חיזוקים כשהיא רואה את המדבקות היא מתחילה לבכות ולצרוח אסור לנקות לה את האף
עד היום אחרי מקלחת אני לא יכולה לנגב כי כל הזמן צורחת
מה אפשר לעשות
תודה
   בת 10 חודשיםענבל 20:01 21/11/2007
שלום רינת.

מכיוון ששני רופאים העלו את ההשערה של רגישות יתר/קושי בוויסות, ואת עצמך רואה שיש לילדה סימנים המתאימים לכך, כדאי לגשת בהקדם לאבחון של ריפוי בעיסוק (אפשר דרך קופת החולים בה את מבוטחת). הייתי מציעה לגשת מראש למרפא/ה בעיסוק שיודע/ת לטפל גם בעזרת שיטת "דיאטה סנסורית"- שהיא שיטה חדשה יחסית בארץ, שיש לה תוצאות טובות אצל ילדים רבים.

בברכה,

ענבל צור שולשטין
(M.A.) פסיכולוגית קלינית
קבוצת שיח
www.siachgroup.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו