צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  התינוקת שלי...בר 16:06 30/08/2012
היי, לא יודעת האם הפורום הזה פעיל עדיין היות ומצאתי רק הודעה אחרונה מ- 2007...בכל אופן, יש לי תינוקת בת שישה חודשים לפני מספר כמה שבועות הכנסתי אותה למטפלת בפעם הראשונה ומאז ועד היום אני מרגישה שהיא פחות מגיבה אליי...כשאני מגיעה לאסוף אותה היא לא יוצרת איתי קשר עין בעוד שעם אבא שלה היא כן יוצרת...אני עדיין מניקה אותה יותר בערבים ובההלך היום שואבת..היא תינוקת מאוד שמחה שהשתדלתי לתת לה כמה שיותר ביטחון- אין לה עיה ללכת לאנשים זרים והיא ממש לא צריכה אותי בסביבה...העניין הוא שהיא בכלל לא צריכה אותי...עושה רושם שלא משנה לה כל כך מי איתה...ושכל הזמן שביליתי איתה עד לנקודה הזו ירד לטימיון מאז המטפלת. אני יודעת שאני אמורה לשמוח כי יש לה הרבה ביטחון והיא לא סובלת מחרדת הנטישה- בתקווה שזה לא יגיע בהמשך, מצד שני-קצת מרגישה ריחוק ולא רק טכני...
הערה: לאחרונה הגברת הייתה מנוזלת ושאבתי לה נזלת מהאף- בכל פעם שעשיתי את זה היא בכתה ועשיתי את זה כמה פעמים, אולי זה יצר חוסר אמון?

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו