צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פסיכולוגיית תינוקות ופעוטות
מנהל/ת הפורום: ענבל צור-שולשטיין, נורית גולדמן,ענת בן דוד
  בני הסרבן הפתאומיתוקה 22:53 01/11/2012
שלום!שמחתי לגלות את הפורום ואולי בעזרתכם אקבל פתרון לבעיה קטנה/גדולה ומטרידה...

לפני כחודשיים בני בן ה11 חודש נכנס למסגרת של פעוטון.
השתלב יפה די בקלות ובמהירות הגיע לשגרת המסגרת כשהוא מראה סימני שמחה וטוב מהאוירה הכללית וגם ביחסים עם המטפלות.
מדגישה שגם בעניין האוכל הכל הסתדר והוא אכל בכייף מהאוכל המוצק,מתחליף החלב ומים בבקבוק ובמקביל ינק ממני לפני ואחרי שעות המסגרת.

מיום החזרה הראשון לפעוטון מחופשת סוכות ועד היום(כבר שלושה שבועות)!!!בני מסרב בכל תוקף לשתות כל מה שקשור לנוזל(תחליף חלב,מים,תה ממותק וכו')בכל צורה שניסו...בקבוקים שונים,פטמות שונות,כוס פעוטות,כוס רגילה,כפית.
סרבנות זו היא רק מול המטפלות ורק בנוזלים!!-בדגש שרק מהן הוא מסרב!!
ממני,מבני משפחה,חברים הוא מסכים ושותה בהנאה והסכמה...רק מולן עולה הבעיה למרות ניסיונות רבים שונים ומשונים.

ראוי לציין שהוא שמח לפגוש במטפלות בכל בוקר וכן שולח אליהן ידיים,ברצון לעבור לידיהן. על פניו,לא נראה שיש בעייתיות בקשר ביניהם.

בני חוזר הביתה רעב ועצבני למנת תחליף,למים.
קשה לי מאוד המחשבה שהוא מצמיא עצמו 8 שעות ביום בגלל סיבה מסוימת שאינה ברורה לי...

לפני שבועיים סיימנו את תקופת ההנקה אך כבר שבוע לפני זה בעיה זו התחילה ולכן קשה לי לומר שזה קשור לגמילה מההנקה.
נבדקנו רפואית ולא נמצא משהו מיוחד וגם אם כן היה איזה פצע בפה קטן...מדוע רק מהן הוא מסרב לקבל נוזלים?

ניסיתי שלא לדאוג ולחכות שזמן יעבור אך כבר שלושה שבועות שלמים שזה נמשך וכבר אינני יודעת מה עוד אני יכולה לעשות או למי לפנות לייעוץ?הסתכלות?
האם העקשנות ה"דווקאית" לגיטימית? ממה היא נובעת?האם אפשר לעזור לו באיזשהו אופן?

מחכה מאוד מאוד לעזרה ואולי לפריצת דרך קטנה עבורינו..
מראש,תודה גדולה
תוקה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו