צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  תיאבון ללא הרףאנונימית 04:29 04/01/2008
שלום,
אני אחרי לידה ולא מצליחה לעצור את עצמי מלאכול מתוק, ובשר. כל הזמן מתחשק לי לאכול בשר, אף פעם לא היה לי תשוקות כאילו לבשר, תמיד אהבתי ובתק´ ההריון הייתי צמחונית לא יכולתי לגעת בבשר לגבי המתוק תמיד היה לי קשה.

יש משהו שאפשר לעשות במטבח כדי לעזור לי להפסיק כל הזמן לרצות לאכול? אם יש אולי אפילו איזה תיקון או משהו אנרגטי אחר אשמח לקבל ממך טיפ .
תודה רבה
   הי אנונימיתmyalinea 10:48 04/01/2008
אני אחלק ברשותך את התשובה שלי לשני חלקים.

אני אישית מאוד בעד בשר וחושבת שהוא מאוד בריא וחשוב לגוף.
את אחרי לידה (לא כתבת כמה זמן), תני לעצמך קצת מרחב נשימה.
יכול מאוד להיות שבגלל שבזמן ההריון היית צמחונית נוצר איזשהו חוסר שהגוף מנסה כעת להשלים. אני מאוד מאמינה שישנו ויסות של הגוף לגבי חוסרים והוא מסוגל להשלים בעצמו.
מתוק היא בעיה של כולנו ...
המטבח הוא אחד האיזורים האהובים עלי ביותר בתוך הבית. אני יכולה רק לתאר שאצלך הוא עניין די גמור כך שמה שניתן לעשות בשלב זה הוא רק מעט תיקונים "קלים".לצ'י שסובב אותנו יש השפעה מכרעת על איכות האוכל ולכן חשוב שהמטבח יהיה במיקום מוצלח. הכיוון האידיאלי ביותר הוא דרום-מזרח (ממרכז הבית החוצה). גם דרום יכול להיות טוב, במיוחד לארוחות בוקר עם עליית השמש והאנרגיה המרוממת שהיא מביאה איתה, למרות שיש צורך להיזהר ממיקום זה, יכול להיות חזק מידי במיקום אנרגית האש ויגרום לארוחות בלתי מאוזנות! כמה טיפים:

* צמחים - צמחי עלווה בין התנור לכיור יוצרים הרמוניה בין האש והמים.
* תאורה - הכי טובה היא הטבעית כמובן, או נורות זרקור מכוונות לפינות.
* מזון ופרחים - קערות פרי או פרחים טריים מעודדים זרימה של אנרגית צ'י.
* אחסון - יש להימנע (כמו בכל הבית) מאי סדר שיכול במטבח להיגרם מריבוי מכשירים חשמליים, שהמשטח יהיה נקי ומוכן לעבודה.
* אויר נקי - יש לפתוח את החלונות מידי יום ע"מ לסלק את הלחות, עדיף תמיד על כל מאוורר.
* - צנרת - יש לשמור על כל הברזים במצב תקין וכמובן שלא יהיו סתימות בכיורים.
ולסיום - התנור. התנור הוא המכשיר החשוב ביותר במטבח והוא מסמל היווצרות חיים.אם מתאים לך, והתנור שלך מוצמד לקיר את יכולה לתלות מעליו מראה ובכך להעצים ולחזק את דימוי היווצרות החיים וכן תוכלי לראות את המתרחש מאחורי גבך בזמן הבישול. תנורים בעלי אש אמיתית (גז) הם עדיפים, וכן בעלי משטח מפלדת אל-חלד הקלים יותר לניקוי.

זהו בערך, על רגל אחת. מקווה שעזרתי. אשמח לענות על כל שאלה נוספת גם אם אינה קשורה למטבח ...

סופ"ש נפלא.

מיה
   עזרת לי מאוד.... אשתמש בטיפים ובעצות אנונימית 11:56 04/01/2008
תודה רבה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו