צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  לא מוצאת עבודה כבר חודשים ארוכיםאמא 13:19 17/02/2008
אולי יש לך טיפים בשבילי לשיפור המצב הכלכלי ומציאת עבודה מתאימה?
תודה
   הי אמא, אצטרך מס' פרטים כדי לעזור לךהלית מתן-חרל"פ 15:02 17/02/2008
ראשית, את תאריך הלידה המדוייק שלך. בנוסף, אנא תארי קצת את החלק הצפוני של הבית וכן את החלק הדרום מזרחי של הבית. הלית
   הנה הפרטים קצת באיחוראמא 10:32 24/02/2008
ראשית, את תאריך הלידה המדוייק שלך. בנוסף, אנא תארי קצת את החלק הצפוני של הבית וכן את החלק הדרום מזרחי של הבית. הלית

החלק הצפוני של הבית:
חלון גדול של הסלון , יש שם גם ספה. בנוסף חלון וספרייה.

החלק הדרום מזרחי, יש בו מטבח, ארונות מטבח וכולי.
יש לי פינת עבודה בסלון, בחלק הדרום מערבי שלו.
תאריך הלידה שלי 30.9
שנת 1975
   הי אמאmyalunea 12:05 13/03/2008
מצטערת מאוד שלקח לי ככ הרבה זמן לענות, ומקווה שזה בסדר מבחינתך שאני עונה במקום הלית, שנמצאת בחופשת לידה וקצת קשה לה להתפנות לפורום בימים אלה. אני עובדת בשיטה קצת שונה מזו של הלית, פחות מתמקדת בתאריכים ויותר ב- FACING של הדברים בבית. לגבי עבודה - זהו שלב קשה בחיים שמצריך מאיתנו המון סבלנות. פינת העבודה שלך בסלון נמצאת בצד הדרום מערבי - דרום הוא צד של אנרגיה לוהטת אשר מושכת תשומת לב ומערב מוצלח במיוחד למנהיגות וניהול. צדדים טובים למצב של חיפוש עבודה. אם בכל זאת יש באפשרותך להעביר את השולחן לצד המזרחי של החדר - זהו הכיוון האידיאלי עבור קריירה חדשה מאחר ובצד זה יש אנרגיה המעודדת פעילות! יש למקם את השולחן כך שהמבט יהיה לכיוון פנים החדר ולא אל הקיר. סידור שולחן העבודה עצמו חשוב לא פחות. קודם כל אי סדר - מפריע לזרימה הרמונית. יש להקפיד על סידור השולחן והמגירות. כיוונים - דרום מזרח - תקשורת (טלפון, פקס), דרום מערב - הרמוניה - מקום מעולה להציב תמונות משפחה, מערב - כסף - לשים מטבעות, פנקסי צ'קים, צפון - שלווה - מקום טוב למקם עציץ או פרחים, צפון מערב - ארגון - מקום טוב ליומן, מזרחה - זה הכיוון אליו את רוצה שייפנו פניך - אנרגיה מעולה לבניית קריירה חדשה. גוון עץ בהיר של השולחן מאפשר סביבת עבודה יעילה. אני תמיד מוסיפה עציץ עם פרחים אדומים בכניסה לבית, אדום מסמל כסף והצלחה!
שיהיה המון בהצלחה.
מיה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו