צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  באיזה כיוון לישון?ט 01:28 29/03/2009
שלום
רציתי לשאול איזה כיוון שינה הכי מומלץ לי ולחברי לזוגיות מוצלחת?ומיניות טובה?
והאם כאשר אומרים כיוון הכוונה לראש המיטה שצמוד לקיר באותו הכיוון? (כלומר הפנים מסתכלות לכיוון הנגדי בעצם?)
התאריך שלי הוא 20.6 ושלו 14.5

תודה רבה! : )
   כיווני שינהmyalinea 20:10 29/03/2009
ישנם שני דברים שכלייך לשים לב אליהם:

אחד הוא כיוון המיטה בתוך החדר והשני הוא מיקום החדר בתוך הבית.
המומלץ ביותר לזוג צעיר ללא ילדים (אני מניחה כי לא ציינת) ולשיפור חיי המין הוא למקם את החדר בבית באיזור הצפוני או המערבי. את מראשות המיטה (איפה שמונח הראש) יש למקם לכיוון מזרח או דרום-מזרח, או מקסימום בכיוון מערב לשיפור הרומנטיות בחייכם.
הימנעו מכיוון צפון (למיטה).
שוב, כיוון הראש יהיה לכיוון המיועד והפנים מסתכלות למעלה לתיקרה ולא לכיוון ההפוך. האם הבנתי אותך נכון?

מיה
   ט 09:26 30/03/2009
היי מיה
תודה רבה על התשובה!
רק לוודא שהבנתי... הכוונה היא שראש המיטה יהיה צמוד לקיר המזרחי והרגליים בקיר המערבי ?
אכן,המיטה שלנו כרגע בצפוני... : )
אך אם אזיז לקיר המזרחי ראש המיטה יהיה מתחת לחלון.האם זה מפריע?
במצב כזה, האם עדיף להזיז לקיר הדרומי?

שוב תודה רבה!
   דרום או מזרח?myalinea 10:57 30/03/2009
שאלה טובה. עדיף לדעתי מזרח מבחינת האנרגיה ולגבי החלון - זה ניתן לשיפור. קודם כל להקפיד לסגור את החלון בזמן השינה, גם את התריס אם יש. ניתן להוסיף וילון מבד זורם ע"מ "למתן" את הצ'י שנכנס ולרכך את מראה החלון בחדר.
וכן, מה שחשוב הוא כיוון הראש בזמן השינה, שיהיה לכיוון מזרח.
יכול להיות שלכם באופן אישי יהיה טוב ניסוי וטעיה, קודם מזרח, אם לא עובד לכם אחרי תקופה מסויימת אפשר לנסות לדרום. נשמע קצת מעיק אולי אבל גם יכול להיות מעניין מבחינתכם, ואין דבר חשוב יותר משינה טובה ויחסים אינטימיים מספקים. נכון?

מיה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו