צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  עוד מילה בעניין ההריונות והיחסים בינינו.גלית ועמית 23:34 01/06/2009
עוד מילה בעניין ההריונות והיחסים בינינו.

אנחנו מאוד מאוד שונים אחד מהשניה כמעט בהכל ועם זאת אוהבים מאוד מאוד וקשורים מאוד זה לזו.
אנחנו גם די צמודים וכמעט אין ספרציה בינינו... די מעורבבים.
הריבים המרכזים שלנו סובבים סביב כסף. עמית חסכן ומחושב אני רוצה פיקאסו בסלון... :) ולא מרגישה חייבת להתייחס למציאות בעניין הכסף.
ריב נוסף סובב סביב העובדה שאני נמצאת בטיפול פסיכולוגי רב שנים ועמית חושב שתלות למטפלת זה רעיון מזעזע ומפחיד אני כמובן חושבת שזה נפלא ומרגישה טוב ונכון עם הטיפול.

מקווים שזה נותן כיוון,
תכווני אותנו לשאלות שנראות לך חשובות
תודה גלית ועמית
   הלית מתן-חרל"פ 22:29 06/06/2009
שלום גלית,
קודם כל כמו בכל דבר גופני, יש לשלול בעיה רפואית. במידה והיתה כזו, יש אפשרות לחזק את האזור בבית או בחדר השינה, שאחראי על תחום הבריאות. אבל אני מבינה שכרגע בעיה רפואית לא עומדת על הפרק.
האם מישהו עשה ניתוח או בדיקה ומצא כי אלמנט האדמה שבך דל? אם כן, אתן לך מספר הצעות כיצד לחזק אותו בך:
- מאחר ואת שייכת ליסוד המתכת, אשר מחוזקת ע"י יסוד האדמה, חיזוקו יטיב לך בשני המובנים.
- כפי שציינתי הצבעים אשר קשורים ביסוד האדמה הם החומים למיניהם וכן כתום. אציין שוב שלא די בפריט אחד בחדר או בבית בצבעים אלה. חשוב שיהיה משהו דומיננטי ומשמעותי בצבע זה בחדר השינה או בבית בכלל בחלק הצפון-מערבי
- החומרים שמתקשרים עם יסוד האדמה הם חרס, גבס,קרמיקה ואבנים למיניהם. אם אתם מתחברים יותר לזה, אפשר לבחור בעיצוב/ריהוט/פריט משמעותי באזורים הנ"ל מחומרים אלו
- חדר השינה משמעותי מאוד בכל הקשור לזוגיות וכמובן שגם בנושא הרחב יותר של זוגיות: ילדים.ולכן חשוב שתרגישו נוח וטוב בחדר השינה. אם את מרגישה שזה לא נכון לישון במיטה שהיתה של הורייך הרי שהתשובה בידיך, ולא משנה באיזה צבע תהיה המיטה. ידוע לך האם גם לאמך היה קושי להכנס להריון? האנרגיה. הצ'י שקשורים בהורייך עברו ביחד עם מיטתם.
- אם מיטה לבנה מרגישה לך נכון אך לא חמים מספיק, תוסיפי תמונה מעל המיטה או באזור המיטה שאת מתחברת אליה (אשמח לייעץ לך לפני שתחליטי איזו תמונה). יש לזה משמעות רבה ביותר. הצבע הלבן טוב לך כיסוד מתכת.

לא ציינת שיש מראה בחדר שינה אז אני מניחה שלא.

הלית
   המשך תשובה לגלית ועמיתהלית מתן-חרל"פ 22:31 06/06/2009
שלום גלית,
קודם כל כמו בכל דבר גופני, יש לשלול בעיה רפואית. במידה והיתה כזו, יש אפשרות לחזק את האזור בבית או בחדר השינה, שאחראי על תחום הבריאות. אבל אני מבינה שכרגע בעיה רפואית לא עומדת על הפרק.
האם מישהו עשה ניתוח או בדיקה ומצא כי אלמנט האדמה שבך דל? אם כן, אתן לך מספר הצעות כיצד לחזק אותו בך:
- מאחר ואת שייכת ליסוד המתכת, אשר מחוזקת ע"י יסוד האדמה, חיזוקו יטיב לך בשני המובנים.
- כפי שציינתי הצבעים אשר קשורים ביסוד האדמה הם החומים למיניהם וכן כתום. אציין שוב שלא די בפריט אחד בחדר או בבית בצבעים אלה. חשוב שיהיה משהו דומיננטי ומשמעותי בצבע זה בחדר השינה או בבית בכלל בחלק הצפון-מערבי
- החומרים שמתקשרים עם יסוד האדמה הם חרס, גבס,קרמיקה ואבנים למיניהם. אם אתם מתחברים יותר לזה, אפשר לבחור בעיצוב/ריהוט/פריט משמעותי באזורים הנ"ל מחומרים אלו
- חדר השינה משמעותי מאוד בכל הקשור לזוגיות וכמובן שגם בנושא הרחב יותר של זוגיות: ילדים.ולכן חשוב שתרגישו נוח וטוב בחדר השינה. אם את מרגישה שזה לא נכון לישון במיטה שהיתה של הורייך הרי שהתשובה בידיך, ולא משנה באיזה צבע תהיה המיטה. ידוע לך האם גם לאמך היה קושי להכנס להריון? האנרגיה. הצ'י שקשורים בהורייך עברו ביחד עם מיטתם.
- אם מיטה לבנה מרגישה לך נכון אך לא חמים מספיק, תוסיפי תמונה מעל המיטה או באזור המיטה שאת מתחברת אליה (אשמח לייעץ לך לפני שתחליטי איזו תמונה). יש לזה משמעות רבה ביותר. הצבע הלבן טוב לך כיסוד מתכת.

לא ציינת שיש מראה בחדר שינה אז אני מניחה שלא.

הלית מתן-חרל"פ, יועצת פנג שווי
לבתים פרטיים ולעסקים
לייעוץ וערבי חשיפה:
טלפקס 03-7316315
נייד 0544-255900
דואל' ctsinthm@netvision.net.il

הלית

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו