צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  בעיה בשינהרינת 14:42 09/04/2010
אז כך יש לי בית פיצפון של חדר וסלון ולכן בחדר שינה יש גם את המיטה של הילדה שלי שהיא בת 3 וכשאני שמה את הילדה במיטה היא נרדמת לכמה שעות ומתעוררת בבכי וצרחות וכל הלילה היא לא חוזרת לישון אבל אם אני ישנה איתה בסלון בריצפה על השטיח או בבית של ההורים היא לא קמה אפילו פעם אחת באמצע הלילה
הרגשתי שמשהו בכיוונים לא בסדר כי פשוט היא ישנה מול הדלת של החדר.
אז החלפתי ושמתי את המיטה שלה מתחת לחלון איפה שהייתה המיטה שלנו ואת שלנו העברתי לצד שהייתה המיטה שלה אומנם גם מול הדלת של החדר אבל עם הרגליים שלנו כלפי המיטה שלה עכשיו ולא כלפי הדלת כמו שהיא ישנה קודם.
וגם רציתי לציין שיש לנו ארון בתוך הקיר מחוסר מקום כמובן שלסרוגין הדלתות שלו ממראות ושני השידות שהיו בצד של הזוגית הם עכשיו בצדדי המיטה של הילדה ושוב מחוסר מקום האם כך נישן יותר טוב?תאריכי לידה שלי 7.9.1981 של בעלי 11.3.1980 ושל הילדה 7.4.2007
   הי רינת - חוסר מקום ושינהmyalinea 09:11 22/04/2010
הי רינת,

הרשי לי קודם כל להתנצל על האיחור בכתיבת התשובה, לא הייתי כאן הרבה זמן מסיבות אישיות.

תראי, יש כאן כמה עניינים ואני לא ממש בטוחה שהבעיה טמונה רק בכיוונים. קודם כל יש עומס רהיטים כבדים גדול מאוד בחדר השינה. מיטה זוגית + מיטת ילדים ועוד שתי שידות ועוד ארון. זה ה מ ו ן. עומס רהיטים יכול ליצור אוירה כבדה מידי המעיקה על השינה בעיקר אצל ילדים ולכן בסלון, במקום שיש בו יותר מרווח היא ישנה יותר טוב. מאחר ויש לנו הרבה מגבלות שנראות לי בלתי ניתנות לשינוי, הייתי מציעה כמה דברים פשוטים:\
קודם כל לסגור את החלון במשך הלילה ואם יש וילון מה טוב. גם את התריס רצוי לסגור. אם יש אפשרות להוריד את המראות או להכניס אותן לחלק הפנימי של דלת הארון מה טוב. אם יש אפשרות להוציא אותן מהחדר בכלל הכי טוב. אם את פתוחה לרעיונות - מה לגבי לקנות מזרון ענק במקום שתי המיטות ולעבור ללינה משותפת? גם ככה אתם כמעט עושים את זה עכשיו. תחשבי על זה.
ולגבי הכיוונים - מה שאותי מעניין הוא מה כיווני החדר שינה? יחסית למרכז הבית - אילו כיוונים יש בדירה?
מקווה שעזרתי ולו במעט.
מיה
   למיה שלוםרינת 08:42 25/04/2010
קודם כל תודה על התשובה רק רציתי לשאול... רצית לדעת על הכיוונים ואני ממש לא מבינה בזה איך אוכל לדעת מהם הכיוונים?
ועוד דבר הוצאתי את המיטה של הילדה מהחדר ואת המראות אין אפשרות להוציא זה כמו ארון זה נמצא בתוך הקיר וזה רק חצי ארון כי הוא מתחיל מאמצע הקיר והדלתות שלו הזזה והם ממראות אבל עדיין עוד לא שמתי אותה בחדר כי אנחנו כל כך עייפים ואין לי ספק שהיא תתעורר שם בצרחות למרות כל השינויים ובשטיח בסלון היא ישנה כל כך טוב ואני מצטערת שבזבזתי כל כך הרבה לילות בעיפות בכי ועצבים מחוסר שינה ולא ישנו בסלון משבאנו לגור בבית הזה. ניסיתי להשכיב אותה בחדר צהריים וזה שוב לא הלך אז אני לא יודעת מה לעשות כי נשבר לי הגב מהרצפה ושלא נדבר על זה שבעלי הולך לישון בחדר לבד וזה בעסה רצינית תנסי לעזור לנו כי אנחנו כבר חסרי אונים... חשבנו אפילו לבדוק מזוזות ונעשה את זה היום אבל מעבר לזה אם יש לך רעיונות נשמח מאוד...
סליחה על ההרחבה ותודה על הסבלנות...
   לשנותנחמי 18:00 09/11/2014
מיקום גם בראש ובחשיבה

israel-taxi.blogspot.co.il/2011/09/ramat-gan-taxi.html

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו