צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  דנה 13:09 03/08/2010
המטבח שלי שמנת עם פסי אלומיניום בקנטים. הקיר שמפריד בין המטבח לפינת אוכל אמור להיות בצבע בורדו יין לא אדום . הקיר הזה ממוקם מול הסלון. האם זה נכון לעשות או להחליף צבע? ובכלל מה ההבדל בין האדום לבורדו? שאלה שניה: הבנתי שהאפור הוא צבע דכאוני.[ האדריכלית רוצה לצבוע קיר שלם הסלון באפור והשאר בגוון שמנת. האם זה בסדר? בנוסף השטיח אמור להיות אפור הספות אפורות וכורסא או שתיים בבורדן. האם זה נכון? מכיון שאני באמצע בניה אבקש אם אפשר תשובה מהירה תודה ובברכה, דנה
   צבעיםmyalinea 14:56 04/08/2010
הי דנה,

קודם כל חסרים לי כיווני הבית, בעיקר הסלון והמטבח כמובן עליהם שאלת. באיזה שלב בניה הבית נמצא? האם עוד אםשר לשנות במקרה מסוים?
ההבדל בין אדום לבורדו הוא העידון בעיקר. אדום הוא צבע נורא חזק ויכול לגרום להרבה צ'י שלא תמיד רצויה. אני אישית הייתי הולכת על הבורדו גם מכיוון שיש לך כורסאות תואמות בסלון. בסלון: נשמע שיש קצת יותר מידי אפור לטעמי, גם שטיח, גם קיר וגם ספות??? נשמע טו מאצ' ... מה עוד יש בסלון? יש תמונות? עציצים? אור טבעי? מה הגוון? יש אפורים מאוד בהירים שבמבט ראשון בכלל לא רואים שזה אפור. קשה להגיד באינטרנט.
ד"א - זה נכון מאוד לצבוע קיר מפריד, זה עוזר לעשות הפרדה "בעין".
אשמח לענות על עוד שאלות, מיה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו