צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  נעמה 14:52 19/02/2011
הי מיה, מודה שזה בהחלט מבלבל...

ניסיתי כפי שאמרת לעמוד במרכז הבית עם מצפן. הבית אכן פונה לכייון צפון מזרח. החדר שלי ממוקם בחלקו המזרחי של הבית. אולי אפילו מעט דרום מזרח.

כאשר עמדתי עם המצפן בפתח חדרי, הקיר הצפוני ביותר היה בכניסה, כך שלמעשה מיטתי מתחת לחלון פונה מזרחה ולא מערבה בהתאם לבדיקה זו.

עם העיצוב עצמו אני בסהכ שלווה. למרות זאת אני סןבלת מנדודי שינה.
אשקול אולי להזיז את המיטה ולכסות. להוציא את המראה מן החדר.
תודה על עזרתך.

אגב, האם זה נכון שהפינה הימנית הרחוקה ביותר בבית + בחדר השינה קשורים בזוגיות?

+ האם /כיצד ניתן להזמינך ליעוץ אישי בבית?
   נעמה - המשך כיווניםmyalinea 13:23 20/02/2011
יקירתי,

כמו שכתבתי קודם,גם מזרח הוא כיוון טוב עבורך.
אם זאת, את מציינת לראשונה כי את סובלת מנדודי שינה, ולכן יש כבר סיבה להסתכל ולבחון יותר לעומק. הנה עוד כמה שאלות:

* האם זו בעיה שצצה לאחרונה?
* האם עברת לבית זה לא מזמן?
איזו מיטה יש לך - עדיף מיטה מעץ, עם מראשות וללא ארגז מצעים כך שיש מעבר אנרגיה מתחת למיטה עצמה. במקרה ויש ארגז יש להקפיד כי הוא לא יהיה עמוס מידי ותמיד מסודר.
לגבי הארון - אותו דבר - מה רואים כשפותחים את דלת הארון? עומס? בלאגן?
האם יש טלויזיה בחדר או מחשב? רצוי להוציא מאחר והם פולטים קרינה גם בזמן שהם כבויים.
מה רואים מחלון החדר? האם יש בניין גבוה או משהו אחר שיכול להעיב על הבניין שלך?
האם יש מסדרון ארוך שיוצא מהחדר שלך? אולי נכנסת לחדר אנרגיה מהירה מידי.

ולשאלתך האחרונה - אני כרגע אנני עובדת (הפורום הוא בהתנדבות כמובן), נמצאת עם בני השלישי בבית ולכן לא אוכל לבוא לייעוץ אישי. את מוזמנת לשאול שאלות רבות ככל שיהיו ואני אהיה כאן ע"מ לענות עליהן.
אם את רוצה את גם יכולה לפנות אלי במייל, ואולי אם תרצי בכך, לשלוח תמונות ואעזור ככול שאוכל.

מיה
   נעמה 20:27 20/02/2011
מאד מעריכה את עזרתך מיה, אני עוסקת בפסיכותראפיה + יעוץ אישי בסקטור העסקי ומוצאת שפנג שווי הוא כלי שימושי מאד.
אשמח להמליץ עליך ללקוחותי.

כרגע ריהטתי את החדר מחדש. כך שיש מיטת עץ ולה 2 שידות בצידיה. הארגז מתחת מסודר ולא עמוס. בחדר תלויה מראה ויש גם טלוויזיה קטנה - את שניהם אני מקפידה לכסות בלילה.
מה שכן, החדר אכן ממוקם בסופו של מסדרון צר ומעט אפלולי. תליתי בסופו מראה גדולה ושניים קטנות בכניסה במטרה להזרים בו צ'י, בזמנו. האם יתכן וזה מה שמפריע לאיכות השינה?

יש משהו בדירה זו שלעיתים כאילו "יוצא מאיזון". מאז שאני פה, כבר כמה שנים, אני סובלת תכופות מנדודי שינה.

חשוב לי שחדר השינה יהיה נעים ורגוע וגם יסייע במשיכת זוגיות יציבה לחיי.

מה בדבר מה ששאלתי אותך לגבי הפינה הימנית הקיצונית בחדר השינה ו/או הפינה הימנית הקיצונית ביותר בבית. האם נכון שזהו איזור הקשור באהבה וזוגיות?

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו