צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  חדר שינהנעמה 19:48 27/02/2011
מאד מעריכה את עזרתך מיה, אני עוסקת בפסיכותראפיה + יעוץ אישי בסקטור העסקי ומוצאת שפנג שווי הוא כלי שימושי מאד.
אשמח להמליץ עליך ללקוחותי.

כרגע ריהטתי את החדר מחדש. כך שיש מיטת עץ ולה 2 שידות בצידיה. הארגז מתחת מסודר ולא עמוס. בחדר תלויה מראה ויש גם טלוויזיה קטנה - את שניהם אני מקפידה לכסות בלילה.
מה שכן, החדר אכן ממוקם בסופו של מסדרון צר ומעט אפלולי. תליתי בסופו מראה גדולה ושניים קטנות בכניסה במטרה להזרים בו צ'י, בזמנו. האם יתכן וזה מה שמפריע לאיכות השינה?

יש משהו בדירה זו שלעיתים כאילו "יוצא מאיזון". מאז שאני פה, כבר כמה שנים, אני סובלת תכופות מנדודי שינה.

חשוב לי שחדר השינה יהיה נעים ורגוע וגם יסייע במשיכת זוגיות יציבה לחיי.

מה בדבר מה ששאלתי אותך לגבי הפינה הימנית הקיצונית בחדר השינה ו/או הפינה הימנית הקיצונית ביותר בבית. האם נכון שזהו איזור הקשור באהבה וזוגיות?
   נעמה יקרהmyalinea 09:00 04/03/2011
קודם כל ברצוני להתנצל על העיכוב בתשובה, לעיתים יש תקופות שאין לי מספיק זמן להיכנס ולענות.

שוב תודה, אבל כמו שכבר עניתי לך,אני כרגע לא נותנת ייעוצים פרטיים.

לגבי החדר - אם רק עכשיו ריהטת מחדש, ונשמע כי עשית עבודה טובה, את צריכה לתת לחדר זמן. דברים לא קורים מיד.
בכל זאת הייתי ממליצה להוציא מהחדר את הטלויזיה. כידוע לך חדר השינה מיועד לשני דברים בלבד - אינטימיות ושינה.
המסדרון בהחלט נשמע בעייתי וכנראה באמת לא משפיע לטובה על השינה שלך. יכול מאוד להיות שמראות לא מתאימות לך, הנושא הזה בפנג שוואי די שנוי במחלוקת. אצלי בבית למשל אין מראות, חוץ מזו שבארון האמבטיה. בתוך החדר הכי כדאי לשים כזו על דלת הארון מבפנים. בשאר הבית הייתי ממליצה רק על מראה קטנה יחסית, רצוי עגולה ליד הכניסה. תנסי לזמן מה להוריד את המראות במסדרון, לראות אם יש שינוי. אם יש אפשרות, הייתי צובעת אותו בצבע בהיר, אולי תולה תמונה או שתיים בעלות אופי שמח או חיובי, ואפשר גם לתלות קריסטל קטן בקצה שלו, ליד הכניסה לחדר.לגרום איכשהו שיהיה קצת פחות אפלולי.
רצוי לסגור מעט את הדלת בעת השינה.
לגבי הדירה עצמה - יכול להיות שבאמת היה כדאי להזמין מישהי לייעוץ לגבי כל הדירה, אולי אפילו לעשות טיהור.
לגבי הפינה הימנית קיצונית - לא מכירה את העניין הזה.
שיהיה סופ"ש מקסים.
מיה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו