צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  או.קיmika 09:37 25/10/2007
אז ככה אני נפלתי שוב לדיכאון
פעם חילקתי את הבית לכיוונים והחדר של הבן שהוא כרגע חייל זה המיזרח מלא הוא גם סובל מאד ממתחים ודאגות .
והסלון שלנו הוא דרום מערב .הפינה של הסלון היא דרום קיר אחד למירפסת זה דרום והשיני למערב .בקיר המערבי יש מזנון
תאריך הלידה שלי הוא 12/10/1964 ושל הבן החייל 28/11/1987
בחדר המיזרחי של הבן יש סיפריה וארון בצבע אורן בהיר.וקיר צבוע בסגול שאר הבית צבוע בשמנת .קשה אצלנו מאד
   מיקה - איך להרגיש בריאים יותרהלית מתן-חרל"פ 21:18 04/11/2007
שלום מיקה,

אכן החלק המזרחי של הבית הוא החלק האחראי על תחום הבריאות. אני לא יכולה להתיחס לכל הנושאים ולכל בני הבית מבלי לראות את הבית ובכתיבה בלבד ולכן אתיחס לתחום הבריאות בהקשר שלך. אם לא ניתן לעשות הפעלות פנג שווי בחלק המזרחי (מאחר והוא נופל בחדר של בנך) את יכולה לעשות אותן בחלק המזרחי של חדר השינה שלך או בחלק המזרחי של הפינה ששייכת לך בבית שהיא החלק הצפון-מערבי של הבית. מה שאת יכולה לעשות על מנת לחזק את הבריאות זה למקם באזורים אלו אלמנטים הקשורים ליסוד העץ: צבעי ירוק או דברים שעשוים מעץ. כמו כן, זה המקום בבית למקם הליכון או מכשיר כושר אחר, אם יש, מאחר ואלו מסמלים בריאות.
לגבי מיקום המיטה, על מנת להסדיר חוסר שקט, דרום-מערב זה הכיוון עליך למקם את המיטה כדי לישון בצורה טובה ורגועה יותר.

הלית

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו