צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  ברוכים הבאים לפורום פנג שווימיה לנדאו בג'יו 16:06 20/06/2007
שלום, שמי מיה, אני בת 32, נשואה לאלון (הגבר של חיי) ואמא לליהיא בת חצי שנה.
סיימתי קורס פנג שוואי (בשילוב עם עיצוב הדירה) לפני 7 שנים, במכללת "אורט" סינגלובסקי בת"א.

אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולתת לכן כמה טיפים בסיסיים לשיפור הזוגיות ואיכות השינה. כן, אני מתכוונת לפנג שוואי בחדר השינה.
קודם כל, חדר השינה כשמו כן הוא, מיועד לשינה ו... אהבה. כל מכשיר חשמלי מיותר, במיוחד טלויזיה, שפולטת קרינה גם כאשר היא מכובת.
את המיטה יש למקם במרחק שווה מהקיר (כך שיש מרווח משני הצדדים), זו הרי מיטה זוגית שאמורה לאפשר כניסה למיטה משני צדדים לשני אנשים. עקרון השיוויון.

לרכך את האווירה - לצבוע את הקיר בצבע עדין ומרגיע (אם לא רוצים צבעוני אפשר ומומלץ צבע קרם), לשים וילון גם כן בצבע עדין.
אפשר ורצוי לשים ליד המיטה פריטים זוגיים למשל - תמונה שלכם מהחתונה, או תמונה זוגית כלשהי על הקיר(לי למשל יש את הנשיקה של קלימט, מאוד רומנטי). למי שרוצה ללכת רחוק - ברווזי מנדרין שמציינים זוגיות טובה וארוכת שנים (בטבע הם זוג לחיים).

טיפ חשוב (גם לשאר הבית), להשתדל עד כמה שאפשר לשמור על סדר וניקיון. לפני שמשנים משהו בבית, קודם לסדר. בית מאורגן - חיים מאורגנים. הכוונה גם בתוך הארונות ....

זה על רגל אחת, למי שרוצה מידע רציני ומעמיק יותר (הכולל חישובים למיקום המיטה לדוגמא), לזה נועד הפורום...

נשתמע

מיה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו