צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פנג-שווי
מנהל/ת הפורום: הלית מתן-חרל"פ, מיה לנדאו בג'יו
  מיה והלית היקרות, מזל טוב על הפורוםמאיה של אופק ומעוף 16:49 20/06/2007
יש לי שאלה לגבי מיקום המיטה הזוגית. הרי כל כך הרבה נאמר על כך שאין למקם מיטה מול דלת ואצלנו יש באמצע הקיר מיטה שפונה לדלת, אבל הדלת היא קיצונית (כלומר צמודה לקיר) ואז מולה יש את המיטה. קצה המיטה (הרגליים) מתחיל היכן שהדלת מסתיימת, כלומר לא בדיוק מול, אבל בהחלט באזור.
בסדר? לא בסדר? לתלות קריסטל?
אני שואלת, כי יש לי שינה גרועה ואני תוהה אם יש קשר או שסתם התברכתי.
   הי מאיהmyalinea 19:36 20/06/2007
קודם כל ברוכה הבאה.

תראי, הפנג שוואי לא בא לשנות "עולמות" אלא לעשות את המיטב עם מה שכבר יש. חסרים לי לא מעט פרטים:
איפה החלון? האם יש מראה בחדר? האם במקרה יש קולב עומד (את מכירה? כזה שהבגדים נתלים עליו נפולים), האם באופן כללי את מרגישה טוב בחדר? נחמד לך להיות בו בלי קשר לשינה?
האם את זו שישנה בצד הקרוב יותר לדלת? איזה כיוון החדר?
יש אי אלו מכשירי חשמל בחדר???????????

אני באופן אישי לא ככ אוהבת את הקריסטלים. אני מנסה "לשבור" אנרגיות חזקות באמצעים אחרים.

זה נשמע על פניו לא ככ נורא (אין ממש בסדר או לא בסדר) הבעיה היא שאת לא ישנה טוב וצריך לנסות להבין למה.

כמה זמן זה כבר ככה?
   זו אני - מיה myalinea 19:37 20/06/2007
   מיהמאיה של אופק ומעוף 08:16 21/06/2007
החלון הוא מעל הראש כלומר במרכז הקיר שמול הדלת והארון. אין קולב בחדר, החדר מסודר, צבוע בצבעים נעימים ורכים, עדיין אין וילון (בימים אלו יהיה), יש טלויזיה. אני ישנה בצד שקרוב לדלת. קיר הדלת הוא הקיר הדרומי והקיר בו נמצא הראש והחלון הוא הצפוני.
יש אוירה מאוד נעימה בחדר, רהיטים מעץ ואני מאוד אוהבת אותו.
אני ישנה לא טוב כבר הרבה מאוד שנים. זה בא בגלים.. ישת קופות שלא מתעוררת בכלל ותקופות איומות כמו עכשיו שמתעוררת ולא מצליחה להרדם.
   הי מאיהmyalinea 09:37 21/06/2007
אז ככה ,
מבחינת הכיוונים את בסדר. סה"כ נשמע שהחדר אכן נעים.
מה שכן אפשר לעשות:
לשים וילון מאוד יעזור.
האם יש אפשרות שתעברי לצד השני של המיטה (רחוק יותר מהדלת?)
האם יש מצב שתשנו את כיוון המיטה כך שהחלון לא יהיה מעל הראש? ז"א לסובב 45 מעלות.
מה לגבי הטלויזיה??? כשהכרתי את בעלי, הוא היה רגיל לצפות בטלויזיה במיטה לפני השינה, בשכיבה. אני לא הסכמתי. היום, אין טלויזיה והוא טוען שאכן ישן יותר טוב (זה תהליך). יש בכלל מצב לשקול תהליך כזה אצלכם? גם איפשהו לטובת הזוגיות.
דברים חשובים נוספים:
*אם יש דלת לשירותים לדאוג שתהיה תמיד סגורה.
*מיטה - חשוב שתהיה לה מראשות(החלק שעל הקיר), וחלל מתחת (ז"א ארגז מצעים הוא לא אידיאלי).

אני לא רוצה להיכנס לפרטיות יותר מידי אבל.... אולי בגלל שזה גם בא בגלים - יש משהו כרגע שמטריד אותך????

מקווה שעזרתי במשהו, צריך סבלנות, זה לא קורה מהיום למחר.
אשמח לענות על כל שאלה נוספת.
מיה
   תשובותמאיה של אופק ומעוף 18:34 23/06/2007
אז ככה-
*וילון עומד להיכנס לחדר בקרוב. התחלתי לחפש משהו שמוצא חן בעיניי.
*אחרי הלידה אני בכל מקרה אעבור לצד השני כי הצד שלי קרוב לדלת כמו שכתבתי ואני לא רוצה שמיטתו של התינוק תוצב מול הדלת. אז יכול להיות שנבצע את המעבר כבר עכשיו.
*אין מצב לשינוי כיוון המיטה.
*טלויזיה- חייבת. אני כל כך אוהבת לראות טלויזיה לפני השינה. זה דווקא גורם לי להרדם במהירות.
*דלת השירותים תמיד סגורה.
*למיטה יש מראשות ואין חלל מתחת בגלל ארגז מצעים.
*ואם אני מוטרדת? זה בטח קשור להריון והשינה כבר לא רציפה כי אני קמה לפיפי, אבל קודם קמתי לפעמים ונרדמתי מיד ועכשיו מסוגלת לשכב שעתיים ערה.
עזרת ל מאוד, תודה יקירתי.
   מאיה - עוד שני דברים קטניםmyalinea 20:00 23/06/2007
טלויזיה חייבת - אז חייבת. תנסי עוד לחשוב על זה. הבעיה איתה ממשיכה גם אחרי שאת נרדמת .... היא ממשיכה להקרין!!!

אם מעניין אותך אז תקראי מה שכתבנו (הלית ואני) למעלה לגבי המראות, יש גם לגבי חדר השינה וזה חשוב.

מקווה לשינה טובה יותר.

מיה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו