צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום הכוונה בבחירת רופאים בכירים
מנהל/ת הפורום: ד"ר דוד מורל, הגב' קדר מאשי
  גניקולוג לדימומים לא סדיריםשירה 09:58 16/09/2008
אני לאחר 3 לידות.
הריון ראשון: לאחר 3 חודשי פרימולט נור לסידור המחזור. (הפרשים ארוכים בין המחזורים)
לאחר הלידה וסיום אמצעי המניעה (שנה) החלה ווסת לא סדירה (בדרך כלל תכופה - כפעמיים בחודש אך לפעמים לאחר כ- 40 יום) טופלתי באטרוגסטן שלא פתר את הבעיה ואחר כך 7 מחזורי איקקלומין ללא הצלחה.
נכנסתי ספונטנית להריון בחודש של הפסקת הטיפולים.
לאחר הלידה ואמצעי המניעה (שנה) החלו דימומים לא סדירים. והחלטתי ללכת על הקטע הטבעי ולקחתי מסטיק תימני שפתר את בעית הדימומים כל עוד השתמשתי בו. מיד שהפסקתי החל דמום לא סדיר שוב. נכנסתי ספונטנית להריון לאחר שנה ושלושה חודשים.
עכלאחר הלידה השלישית והפסקת נטילת אמצעי מניעה שנלקחו במשך שנה+ ישנם דימומים לא סדירים. ניסיתי מסטיק תימני ועלי תאנה אך הם לא פתרו את הבעיה.
אני רזה ללא אקנה או שיעור יתר כך שאיני בטוחה שאני פוליציסטית.
אני רוצה לסדר את הווסת כך שתגיע פעם בחודש בלבד ללא דימומים בלתי סדירים.
הרופא שלי טוען שהאופציות שלי הן אמצעי מניעה או טיפולי פוריות ואינני מעוניינת באף אחת מן האפשרויות.
אשמח להמלצה על רופא טוב בתחום באזור מודיעין.
   בעיות במחזור החודשיהגב. מאשי קדר 21:23 21/09/2008
לשירה, שלום רב!
מאגר הרופאים שברשותינו כולל רופאים בכירים בבתי החולים.
לאור זאת אין אנו יכולים להמליץ על רופא באזור מודיעין.
אם תוכלי לציין באיזה בית חולים יהיה לך נוח יותר להיות מטופלת, נשמח לכוון אותך. יתכן ואותם רופאים שנמליץ עובדים גם בקהילה אך זה מידע שאינו ברשותינו.
בברכה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו