צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום הכוונה בבחירת רופאים בכירים
מנהל/ת הפורום: ד"ר דוד מורל, הגב' קדר מאשי
  היפוספדיאסלינור 13:39 24/01/2009
יש לי תינוק מתוק ומקסים בן שנה ושלושה חודשים שנולד עם היפוספדיאס קל. בגיל חודשיים הוא עבר ניתוח דחוף לבקע בצד אחד ועכשיו עליו לעבור ניתוח בקע בצד שני. כעת עלתה ההתלבטות אם לבצע באותה הרדמה גם ניתוח בקע וגם ניתוח היפוספדיאס. אני מאד חוששת ומתלבטת עוד לגבי ניתוח ההיפודפדיאס כי הוא קוסמטי בלבד ויש לי שלוש שאלות:

1. האם מסוכן יותר לבצע את שתי הפרוצדורות יחד וכדאי לנתח את 2 המקרים בניתוחים נפרדים?? ואולי בכלל לוותר על ניתוח ההיפוספדיאס בגלל סיבוכים אפשריים, כי הרי מדובר במקרה קל?

2. האם את הניתוח מבצע רופא אחד או שניים (כירורג? אורולוג)?

3. אני גרה באזור המרכז וזקוקה להמלצה חמה שלכם לרופאים טובים ומומלצים מהתחום. כאלה שגם אתם הייתם פונים אליהם אילו היה מדובר בבן שלכם...!

תודה רבה רבה מראש
אמא מאד מודאגת
אבל סומכת עליכם!
תודה!!!
   איפוספדיאסדר. דוד מורל 04:54 25/01/2009
ללינור, שלום רב!
1. תמיד עדיף שלא לנתח כשלא צריך באמת.
2. היפוספדיאס מטופלת רק ע"י אורולוגים.
3. ניתן לבצע שני ניתוחים אלו באותה הרדמה אך יש לתאם בין המנתחים.
4. לנושא ההיפוספדיאס תוכלי לפנות לפרופ. יורם מור - 03-9053521.
נשמח להתעדכן בהתרשמותך
בברכה
   מנתח אורולוג ילדיםאורית 19:15 11/02/2009
שלום רב,
בני שכעת בן שנתיים וחצי נולד עם היפוספדיאס וגם עם פין מסובב .
בסביבות גיל שנה עבר ניתוח שהצליח בחלקו ועל כן חצי שנה אחרי עבר ניתוח נוסף.
אני ממליצה בחום רב, אם את בקופת חולים כללית על המנתח פרופ' ליבנה המנתח בשניידר או באופן פרטי במדיקל סנטר בהרצליה. גם דר' בן חיים נחשב בסדר גמור והוא עובד עם מכבי, אצלנו הניתוח הראשון שביצע בן חיים הצליח בחלקו על כן בניתוח הנוסף העדפתי את המנתח ליבנה, משנה מקום משנה מזל (גם לפני הניתוח הראשון התלבטנו בן שניהם אבל היות ואני שייכת למכבי העדפתי את בן חיים). טפו טפו הניתוח השני הצליח ואנחנו שנה אחרי זה.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו