צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום פוסטפרטום ומעבר לו
מנהל/ת הפורום: אורית גודקאר
  ליוזמתה של אורית אני פותחת כאן הודעהגילי אבישי 10:26 07/09/2007
שיש בה פרטים עלי ועל עבודתי.אני עוסקת,כבר 15 שנים, בליווי משפחות תוך כדי תהליכי התרחבות המשפחה.כלומר הריון,לידה ואחרי.
גילי אבישי -
מדריכת הכנה ללידה
דולה
רפלקסולוגית בכירה
מיון והכוונה לאפיקי טיפול ומטפלים
אם לחמישה.

בביתי בירושלים אני מקיימת
קורסי הכנה ללידה לזוגות ובודדים בהתאמה אישית.
קורסים למספר מצומצם של זוגות מתוך גישה של יחס אישי וליווי צמוד.
ליווי בהריון ובלידה.
סדנאות לדולות חדשות להרחבת הכלים הטיפוליים בסוף ההריון,בעת הלידה ובזמן משכב הלידה.
פגישות תמיכה והעצמה לדולות מתחילות ולדולות וותיקות, מפגשי העשרה ויצירת רשת קשרים כולל תמיכה במצבי אובדן וטיפולי פוריות.

בנוסף לסדנאות קבוצתיות אני מקיימת מפגשים אישיים, בינהם –
טיפולי רפלקסולוגיה לנשים הרות.
רפלקסולוגיה לתמיכה בהשראת לידה.
טיפול משולב לאיזון הגוף והנפש בתקופת משכב הלידה.
רייקי, שמנים ורפלקסולוגיה לאיזון והרגעה.
מפגשי הכוונה במגוון שיטות טיפול ומטפלים מכל רחבי הארץ.
ליווי הריונות בסיכון ואחרי טראומה.

אני מלווה את התהליך המשפחתי בדגש על חלקו של בן הזוג כמכין ותומך לפני, בזמן ואחרי הלידה.
במהלך השנים צברתי יידע ונסיון באשר לשיטות טיפול ומטפלים בתחומים רבים, קונבנציונלים ולא קונבנציונלים. כמו כן צברתי נסיון רב בהתאמה אישית בין שיטת טיפול ומטפל ספציפי לאדם . כחלק מהמערך הטיפולי אני מקיימת פגישות מיון שמטרתן התאמה זו במצב וזמן נתון.

בנוסף למקובל בתחומי, שמתי לעצמי למטרה לקדם את המודעות הציבורית ביחס לאובדן סביב הריון ולידה. מה שאני מכנה "החלום ושיברו". בין אם אלו משפחות הנאבקות על הזכות להרות, כאלה העוברות הפלות חוזרות ואחריהן הריונות קשים ועמוסי חרדות, או כאלה שחוו אובדן של תינוק בשל, או סמוך לאחר הלידה.
חשוב לי שאנשים ידעו ויבינו את מורכבות הטיפול באובדן ושהעוסקים במקצועות הרלוונטים יכירו את הנושא וידעו להושיט יד.

www.leida.co.il/gili/index.asp
www.dulot.co.il/gili

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו