צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום יד שניה דברי תינוקות
מנהל/ת הפורום: נורית גת
  שירותי ליווי – נערות ליווי בתל-אביבארצ'ר 21:04 03/05/2016
לא היה הרבה של אזהרה. הזונה הפנימית שלי התחילה לפעום והחליקה אותו מהפה שלי. תקעתי את הלשון שלי, פה פעור לרווחה, והציע החור שלי בהצטיינות שלו. הידיים שלי צברה תאוצה, מטלטלת אותו נמרצות. כמו אקדח הוא ירה של קווים וקווי בהצטיינות לתוכי, חלק אותו עליי. השפה העליונה שלי הייתה ספוגה בהחלט, לחיים עקפו מעט עם זרע. והכי חשוב, מיץ גבר העבות התמלא הפה שלי ללא הגבלת זמן. הוא הסתכל עליי מלמעלה, אצבעי monacoxr.wordpress.com/" target="_new">שירותי ליווי מנגבת את כל בהצטיינות התוספת לתוך פי המחייך שלי. הוא חייך מדי, קל וחומר כשראה אותי לבלוע העומס כולו שלו.

האם אני חושב של ג'ייס? האם הדלקתי מלכתחילה או שמא לשמוע את השם שלו גורם לי הרטוב הזה? עבור בחיים שאני לא יכול לענות על השאלות הללו. מה ידעתי היה שיש לי

"אולי. האם זה הרגיז אותך? האם זה להרגיז אותך כי חשבתי איזה זין אחר קאמינג לגרון? "אני הסתותיו.

אני יכול לראות את הדיבורים המלוכלכים גרמו הזין שלו להתעוות. הוא התחיל אדום מפנה, לא בטוח מה לעשות. הוא תפס אותי בשיער, לדחוף את הפנים שלי על הזין שלו. השיפוד שלי שכיסה אותו היה מקבל monacoxr.wordpress.com/2016/04/06/%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99-vip/" target="_new">שירותי ליווי VIP שפשף את כל פניי. הלכלוך הדליק אותי.
"אני מרגיז אותך? לא התכוונתי להתקשר אליך זמן משעמם, זה רק אתה לא הראית לי זמן טוב. "אמרתי, השפות הנעות שלי החליקו כנגד הזין שלו.

"שתוק ולהתחיל למצוץ לי." הוא ציווה עלי.

"הו, כל כך תובעני. אני חושב שאני פגעתי בנקודה רגישה. "צחקתי.

הוא ניצל את הרגע. המשכתי לצחוק אפילו כשהוא משך את השיער שלי. הוא השתיק אותי באמצעות דחיפת הזין הקשה והחצי שלו לתוך הפה שלי. הגניחות שלי שלחו צמרמורת בכל גופו. יכולתי להרגיש איך הוא מנסה כל כך קשה. מצצתי קשה, בידיעת הזין הרגיש שלו בקושי להתמודד עם הגירוי. הסתכלתי למעלה לעברו, כמעט מתריס כנגדו. הוא ראה אותי מנסה ללעג אותו. הוא הגיב בעוצמה, הודף התקשות הזין שלו לגרון שלי. לא עבר זמן רב לפני החבר שלו כולה הצב ומוכן מזוין. לאחר מאמץ שהוא הפסיק להחזיק את הראש החליק את הזין שלו מהפה monacoxr.wordpress.com/2016/04/05/%D7%A0%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99-%D7%91%D7%AA%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91/" target="_new">נערות ליווי בתל-אביב שלי. הייתי והתנשפתי בכבדות, הדחיפות שלו לא היו בדיוק עוזרת לי לנשום. בשיער, הוא משך אותי בחזרה על רגלי, מה שאילץ אותי להסתובב יש לו כלפי הגב.
   ארצ 21:05 03/05/2016

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו