צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום דולה תומכת לידה מלווה בלידה
מנהל/ת הפורום: סיון אופירי, עדי יותם
  המלצה על דולה - חגית ראמי דניאל יוסף 12:34 10/02/2011
אני רוצה להמליץ לכם על הדולה שהייתה לי קוראים לה חגית ראמי
אחרי מס' דולת שראיתי הגיע חגית בחורה מקסימה עוטפת לבבית מרגיעה חמה והכי חשוב מלאת סבלנות לשמוע את כל השטויות שלי אפילו על דברים שלא קשורים להריון .
אני זוכרת שכולם התערבו ואמרו לי איזה שטויות, אין לך על מה לבזבז את הכסף? אמא שלך נכנסת איתך לחדר לידה ובעלך נכנס איתך לחדר לידה חמתך יכולה להיכנס איתך , יש כל כך הרבה אנשים שאוהבים ומכירים אותך הכי טוב בעולם ואת רוצה להביא משהי שאת לא מכירה שתתמוך בך, איך היא יכולה לתמוך בך כאשר היא לא מכירה את האופי שלך האישיות שלך, וחשבתי הם צודקים, אבל איזה קול פנימי אמר לי כל הזמן לא לוותר וכן להביא. היום שאני חושבת על זה זאת ההחלטה הכי טובה שיכולתי לקבל גם אם תשאלו את כל הסובבים אותי הם יגידו שלא נכנסים לחדר לידה בלי חגית.
אני יספר בקצרה את הסיפור לידה שלי, בתאריך 14/12/2010 הלכתי לבדיקה שגרתית לרופא הנשים שלי בבדיקה הרופא ראה שיש לי מיעוט מי שפיר ושלייה זקנה ולכן החליט לשלוח אותי לחדר לידה כל מה שחשבתי ורציתי התפוצץ לי בפנים, אני רציתי לידה שונה לא בהכרח בלי אפידורל כי לא ידעתי למה לצפות (לידה ראשונה) אבל רציתי לידה חוויתית ולמרות הכל אפילו שהלידה היתה יזומה עם פיטוצין, בלון, פקיעת מי שפיר וכמעט כל התערבות רפואית שקיימת היתה לי לידה חוויתית עוצמתית וכל זה בזכות חגית שבמשך ה -36 שעות שהייתי בחדר לידה היא עשתה הכל כדי שהלידה תהיה חוויה רגוע עם המון חיוכים אני עדיין לא יודעת איך בן אדם חיצוני שאני לא מכירה נתן לי להרגיש כל כך בנוח במקום הכי אינטימי בעולם ומאיפה היא שאבה את הכוח שהעבירה לי שהייתי כל כך חזקה מרוב שהיה לי טוב עם חגית הוצאתי את אמא שלי ובעלי מהחדר לידה ונשארתי רק עם חגית שלבסוף גם חתכה את חבל הטבור אני ממליצה בחום כבר בחדר לידה אמרתי נראה לי שאני התגעגע למקום הזה (לחדר לידה) ואתם לא יודעות כמה שזה נכון
אם אתן רוצות פרטים שלה אתן יכולות לשלוח לי הודעה למייל daniel7456@walla.com כי אני לא יודעת אם היא מסכימה לי לפרסם את הטלפון שלה אבל המייל שלה Hagit.reemy@gmail.com

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו