צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום דולה תומכת לידה מלווה בלידה
מנהל/ת הפורום: סיון אופירי, עדי יותם
  ממליצה בחום על דולה מהממת חוה שפיראהדס 23:14 28/09/2012
רוצה לשתף בחווית הלידה המתקנת המדהימה שעברתי לפני שבועיים . ואני זוקפת. זאת לזכות הדולה המקסימה שהייתה איתי חוה . לפני שלוש שנים ילדתי את בני הבכור בחווית לידה,טראומטית למדי וזכיתי במהלך ההריון השני לקבל המלצות על חוה משלוש מקורות שונים. ברגע שראיתי אותה הבנתי שיש לי עסק פה עם נפש מיוחדת במינה ולא היה צריך יותר מזה מבחינתי כדי להחליט . חוה ליוותה אותי לפני ואחרי הלידה והייתה שם עבורי. בלידה עצמה הרגשתי אותה נוכחת בעדינות וקלילות הכל תיקתק והיה מאורגן טיפת שמן פה ערסקיו שם, מגע, הינהון מרגיע, מקלחת חמה והיה לי שקט וזה הכי חשוב. הרגשתי אותה כמו מין מלאך כזה נעים סביבי שמרחף בלי כמעט מילים אבל עם נוכחות ועוצמה . מה גם שהצוות הרפואי היה פשוט מזעזע אבל זה בכלל לא הפריע כי ידעתי שאני בידיים טובות ואוהבות וזה אפשר לח פשוט להתעלם מרעשי הרקע . בקיצור, אני התאהבתי ורוצה שעוד נשים יהנו כמוני. אס קוראים לה חוה שפירא ולאתר שלה חכמת חוה. והיא פשוט מדהימה!!
באהבה גדולה ובהצלחה,
הדס

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו