צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  גירושין ברבנותמיכל 12:57 24/10/2010
שלום,

בן זוגי לשעבר ואנוכי חתמנו בבית משפט לדיני משפחה על הסכם גירושין שהושג בגישור לפני מס' חודשים.
יש לנו ילד קטן.
נקבע לנו תור לרבנות בעוד כחודש.

-האם יש סיכוי לקבל גט מהרבנות כבר באותו דיון ראשון בגלל ההסכם החתום ובגלל ששני הצדדים לא מעוניינים בשלום בית?

- מה עלינו להביא איתנו? לבעלי לא אמרו כלום כאשר קבע את התור...

תודה,

מיכל.
   פסק דין לגירושין וגט במועד אחדעו"ד אמיר זבולון 20:45 27/10/2010
מיכל שלום, עלייך להגיש בקשה להקדמת מועד הדיון ובמסגרתה לציין כי הנכם פונים ומבקשים מבית הדין כי ייקבע מועד אחד גם לסידור הגט.
פנייה במקביל למזכירות בעניין זה גם עשויה להועיל.
בהצלחה
אמיר זבולון עו"ד ומגשר
זבולון, אבישר ושות'-משרד עורכי דין
www.zvulunlaw.com
   מחקר על תהליך הסתגלות לפרידה וגירושיםערגה 22:26 04/01/2011
מיכל שלום
אני דוקטורנטית באוניברסיטת בן גוריון ואני ערוכת מחקר של תהליך הסתגלות לגירושים. אני מחפשת אנשים שהתגרשו או נפרדו בארבע השנים האחרונות ויש להם לפחות ילד אחד מתחת גיל 18אשר מוכנים לענות על שאלון אנונימי, אותו אני שולחת בדואר. האם תהיה מוכנה לענות על השאלון? אשמח לקבל תשובה למייל שלי. תודה רבה ערגה
   ערגה 22:33 04/01/2011
תוספת המייל שלי erga@ry.org.il תודה ערגה
   ערגה 22:36 04/01/2011
מיכל שלום
אני דוקטורנטית באוניברסיטת בן גוריון ואני ערוכת מחקר של תהליך הסתגלות לגירושים. אני מחפשת אנשים שהתגרשו או נפרדו בארבע השנים האחרונות ויש להם לפחות ילד אחד מתחת גיל 18אשר מוכנים לענות על שאלון אנונימי, אותו אני שולחת בדואר. האם תהיה מוכנה לענות על השאלון? אשמח לקבל תשובה למייל שלי. תודה רבה ערגה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו