צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  תשלום דמי מזונותלאוניד 08:29 15/11/2010
אני משלם דמי מזונות בסך 1800 שח עבור שני ילדי דרך ההוצאה לפועל. בתחילת חודש אוקטובר מלאו לבתי הבכורה 18 שנים, ועל פי הסכם הגירושין איני מחויב יותר לשלם דמי מזונות עבורה. פניתי להוצאה לפועל וביקשתי להקטין את דמי המזונות , בקשתי אושרה על ידי ראש ההוצאה לפועל ולפי החלטתו אני צריך לשלם רק חצי מדמי המזונות. לפני מספר ימים קיבלתי מכתב כזה מביתי הבכורה: "כפי שאתה יודע בתחילת אוקטובר הגעתי לגיל 18.יום שמח הזה שלי הביא לך סיבה להפסקת תשלום של חלק שלי( 900 שח) בתוך המזונות שאתה משלם לנו דרך אמא. אני סיימתי בית ספר השנה וממתינה לגיוס. גם כן, מנסה למצוא מקום עבודה כדי לפרנס את עצמי. אבל מסיבת המתנה לגיוס, מעסיקים פוסלים את בקשותי למשרה. אני פונה אליך בבקשה לעזרה כספית בסך 400 שח בחודש עד לגיוסי לצבא. מאוד מבקשת להודיע לי על החלטתך מכל סוג בכתב במשך 10 ימים". המכתב נשלח בדואר רשום.למרות שמצוין כאילו זה מכתב אישי מבתי, רואים לפי הנוסח והבקשה להחזיר תשובה בכתב שהמכתב נכתב בהדרכת עורך דין. כעת, איני עובד ואין באפשרותי לשלם סכום זה. מה לעשות במקרה זה? האם אני צריך להגיב למכתב? האם יכולים לחייב אותי לשלם לה ? תודה רבה מראש
   חחחחליאל 23:52 16/11/2010
הנה עוד אבא לתפארת מדינת ישראל ילד שהגיע לגיל 18 כבר לא נחשב לילד שלך? מביאים ילד לעולם ומיחלים ליום שיגיע לגיל 18 כדי להפתר ממנו???? תתביש לך ילד הוא ילד גם אם הוא 30 או גיל אחר כל עוד יש לו הורים.....

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו