צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  הסדרי ראייה - לא מוכן להתחייבשירה 10:37 19/11/2010
לפני 4 חודשים נפרדתי מבעלי, עדיין לא התחלנו תהליך פורמלי' יש לנו שתי בנות שנה וארבע, ההסדרי ראיה שקבענו לעצמנו פעמיים בשבוע וסוף שבו אחד פעם בחודש, אך הפרוד שלי יצר לעצמו:כל יום ב' ו-ד' מהשעה 17:30-18:00 עד 20:00 בערך (לא תמיד זה מצליח-פעמיים בשבוע)ועל שבתות אין על מה לדבר כי בסופי שבוע הוא עובד לילה, אז לפעמים הוא מוציא את הבת הגדולה מהגן. אני אף לא יודעת אם הוא יצליח להגיע רק ברגע שאני מוציאה את בתי מהגן אני מודיעה לה שאבא יגיע בעוד שעה... ולגבי ימי שישי אין על מה לדבר, אני אף פעם לא יודעת, אם יהיה לו קשה להתעורר והאם הוא יגיע.
כשאני מנסה לדבר לליבו ולהסביר לו שלילדה יש תקווה ורצון לפגוש אותו ואף פעם היא לא יודעת אם תגיע ואם כן, מתי?.
ובנוסף כשאני מבקשת שיאסוף את שתי בנותינו מהגנים, אז התגובה היא "אני לא יכול להגיע בשעה הזו "תתמודדי".
נוצר מצב שאין לי זמן לעצמי, כל יום אני נאלצת לצאת שעה קודם מהעבודה ובימי שישי אני משלימה שעות.
נאמר לי שגם בהסדר קבוע לא ניתן לחייב את האבא לפגוש את בנותיו. האם זה נכון? ואם כן האם יש לכם רעיון לשכנע אותו אחרת? מצידי שיראה אותם פעם בשבוע אך משעה סבירה ולא לקראת סוף היום.
תודה ושבת שלום
   אור 09:50 20/11/2010
ניתן לחייב ועוד איך הוא ישלם קנסות אם לא יעמוד במה שבית המשפט יקבע
   מחקר על תהליך הסתגלות לפרידה וגירושיםערגה 22:19 04/01/2011
שלום
אני דוקטורנטית באוניברסיטת בן גוריון ואני ערוכת מחקר של תהליך הסתגלות לגירושים. אני מחפשת אנשים שהתגרשו או נפרדו בארבע השנים האחרונות ויש להם לפחות ילד אחד מתחת גיל 18אשר מוכנים לענות על שאלון אנונימי, אותו אני שולחת בדואר. האם תהיה מוכנה לענות על השאלון? אשמח לקבל תשובה למייל שלי. תודה רבה ערגה
   ערגה 22:32 04/01/2011
תוספת המייל שלי erga@ry.org.il תודה ערגה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו