צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  הסכם ממוןאוראל 22:42 07/11/2010
לפני החתונה אני ובעלי חתמנו על הסכם ממון שאומר שכל רכוש שמביא כל צד שייך לאותו צד ומה שנרכש אחרי החתונה הוא משותף אלה אם הוא רשום על שם אחד מאיתנו...עכשיו אנחנו נמצאים בהליכי גירושין ואני מבקשת חלוקת רכוש שבמרכז עומד בית שבנייתו התחילה לפני החתונה ורוב הבניה נעשה אחרי החתונה וגם כיום הבית עומד במצב לא גמור..יש לי עורכת דין והיא תוענת שאין לי שום סיכוי בתביעה הזאת ושלא כדי לי בכלל לדרוש ומצד אחד היא אומרת שההסכם בעצמו הוא כן בעייתי ומנוסח בצורה לא טובה.שאפשר לפרש אותו לכאן ולכאן.חשוב לציין שלנו שתי בנות משותפות שנמצאות אצלי האם באמת קיים סיכוי שבית המשפט יכול להוציא אותי בלי כלום מהגירושין האלה????
   הסכם גירושיןעו"ד ליאת אבישר 15:46 12/11/2010
כדאי שתפני לעו"ד לצורך קבלת חוות דעת שנייה לגבי מצבך המשפטי.
עו"ד ליאת אבישר
זבולון, אבישר ושות'-משרד עורכי דין
www.zvulunlaw.com
   מחקר על תהליך הסתגלות לפרידה וגירושיםערגה 22:23 04/01/2011
אוראל שלום
אני דוקטורנטית באוניברסיטת בן גוריון ואני ערוכת מחקר של תהליך הסתגלות לגירושים. אני מחפשת אנשים שהתגרשו או נפרדו בארבע השנים האחרונות ויש להם לפחות ילד אחד מתחת גיל 18אשר מוכנים לענות על שאלון אנונימי, אותו אני שולחת בדואר. האם תהיה מוכנה לענות על השאלון? אשמח לקבל תשובה למייל שלי. תודה רבה ערגה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו