צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  שאלה בעניין תביעת משמורתמור 07:14 02/11/2010
שלום,
אני ואשתי התהליך גרושין. יש לנו ילדה אחת בת שנתיים וחצי.
אשתי הגישה תביעה למשמורת זמנית והיא מעונינית שהסדרי הראייה יהיו מינימליים. אני לעומת זאת מעוניין בהסדרי ראייה נרחבים (ואפילו משמורת משותפת).
הייתי רוצה לדעת האם כדאי לי להגיש תביעת משמורת בעצמי ולא להסתפק בדיון על המשמורת הזמנית שבה אני צד נתבע?
אומנם נושא המשמורת כבר יטופל בדיונים על תביעת המשמורת הזמנית אבל אמרו לי שזה יכול לעזור לי אם אגיש גם תביעה בעצמי.

תודה רבה
   08:46 04/11/2010
   תביעת משמורת עו"ד ליאת אבישר 11:08 04/11/2010
כיוון שברצונך לקבל הסדרי ראייה מורחבים ואף, משמורת זמנית כנראה שתצטרך להגיש תביעת משמורת. בית המשפט לא יכול לפסוק כשאין לפניו תביעה שמונחת, ועל כן במצב המתואר אשתך תבעה את המשמורת. כדאי שתיגש להתייעץ עם עורך דין מומחה בתחום הגירושין.
עו"ד ליאת אבישר
זבולון, אבישר ושות'
www.zvulunlaw.com
   מחקר על תהליך הסתגלות לפרידה וגירושיםערגה 22:25 04/01/2011
שלום מור
אני דוקטורנטית באוניברסיטת בן גוריון ואני ערוכת מחקר של תהליך הסתגלות לגירושים. אני מחפשת אנשים שהתגרשו או נפרדו בארבע השנים האחרונות ויש להם לפחות ילד אחד מתחת גיל 18אשר מוכנים לענות על שאלון אנונימי, אותו אני שולחת בדואר. האם תהיה מוכנה לענות על השאלון? אשמח לקבל תשובה למייל שלי. תודה רבה ערגה
   ערגה 22:32 04/01/2011
תוספת המייל שלי erga@ry.org.il תודה ערגה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו