צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  מה הלאה ?שיר 12:23 30/01/2011
שלום למכותבים

אני בת 31.5 ונשואה 7 שנים , בעלי בן 35 ולנו שני ילדים משותפים בני 4.5 ושנה וחצי.
לפני יותר מחצי שנה החלטתי סופית כי אני רוצה לפרק את המערכת הזוגית מאלף ואחת סיבות , אני שלמה עם עצמי ועם החלטתי וזהו דבר שהייתי צריכה לעשות לםני זמן רב.
הבעל קיבל בקשה לפרוק שותפות , תביעה לבקשת מזונות זמניים וכמו כן זימיון לבית משפט (לא פתחתי תיק ברבנות )
הבעל לא מתקשר עימי כבר המון זמן וכך גם המשיך להתנהג כאשר קיבל את מסמכי התבעיות, היות ולא הגיב תוך הזמן המקובל עליו פסקה השופטת מזונות זמניים עד המשפט שאמור להתקיים באפריל.
הבעיה היא שהבעל לא עושה שום דבר בנידון וממשיך לחיות בבית...ולא משלם מזונות זמניים אך מצד שני מכניס את כל משכורתו לחשבון המשותף ומתנהג כרגיל....לפי עורך דיני הבנתי שעשינו כל אשר נדרש ועכשיו נותר רק להמתין למשפט

האוירה בבית מתוחה ולא נעימה...אני רוצה שיצא מהבית ורוצה כבר להתחיל "לחיות " כי לי נמאס לחיות עם "רוח רפאים"

השאלה היא מה עושים עכשיו? מה הלאה? האם באמת אני צריכה לשבת בסבלנות ולהמתין עד לתאריך הדיון באפריל.?...

אודה לכם על העיצות והעזרה מראש.....

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו