צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  תשלומי סיוע לאישהיוסי 22:29 08/02/2011
אנו מנסים להסכים על הסכם גרושים. אשתי לא עובדת, יש לה דירה יפה (שכרגע רשומה על שם שנינו והכוונה שתועבר לרשותה) ואני מקבל כ15000 נטו לחודש בע"ה. היא מבקשת 2000 לכל ילד + 60% מהוצאות רפואיות וחינוכיות (כולל קייטנות וחוגים), כל זאת עד גיל 22 או 25 אם עוד בבית. בנוסף מבקשת 2000 ש"ח עבורה (שיועלו ב-1400 ש"ח עם הפסקת תשלום לכל ילד).

נראה לי לא סביר... ועם כל רצוני להגיע להסכם נראה לי שאי אפשר להסכים. נכון? או לא?
   תשובהמנהל הפורום 07:43 09/02/2011
שלום רב,

אני מעריך את רצונך להגיע לפשרות ולהגיע להסכם גירושין, ללא משפט.
אני גם דוגל בדרך זו, אך כשיש מאחוריה הגיון וסבירות.
נראה שבמקרה הזה - אתה מוותר על חלקך בבית, משלם מזונות גבוהים (עד גיל מאוד גבוה באופן מלא), בד"כ אמור להיות שליש בתק' הצבא, ובוודאי שלא עד לגיל 25, וה - 60% הגורף על הכל נראה לי בהחלט מוגזם.
אם להוסיף לזה, גם את מזונות עבור האישה - הרי שמזונות ניתנים לאישה נשואה ולא גרושה.
גם אם יש לך אשמה בגירושין, עדיין נראה לי שהעניין מוגזם, יחד עם זאת חסרים לי נתונים משמעותיים כמו - שווי הדירה, משכנתא, סכומי צבירת הזכויות שלך (ושלה), פרטים על נכסי קריירה ועוד.
העניין מורכב, וראוי להיוועץ באופן פרטני.
אין תשובה זו מהווה תחליף לייעוץ משפטי.

בברכה,

עו"ד ערן עזרא,

אתר הבית - www.forgetit.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו