צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  דרישה להכריז על אשה מורדת ואישור בית הדין הרבני לבעל לעזוב את הבית בגלל שאשתו מסרבת לקבל גטדוד 22:30 04/04/2011
אשתי הגישה נגדי תביעה לבית המשפט לענייני משפחה בה דרשה שאאעזוב את הבית לאלתר וכי הבית שייך לה למרות שאנו נשואים 27 שנים והבית רשום על שנינו.
במקביל לתביעה האזרחית פניתי לבית הדין הרבני בבקשה לגט. בטענותי כי האשה מורדת על פי ההלכה. בית הדין הסכים להליך גירושין מידי בתנאי שהאשה תסכים לכך.
לצערי האשה לא מסכימה עד שיגמרו כל ההליכים בנוגע לכספים שהיא תובעת ממני השכם והערב.
לפיכך האם אני יכול לבקש מבית הדין הרבני להכריז עליה כמסרבת גט וכאשה מורדת ויתנו לי רשות לעזוב את הבית מבלי להאשים אותי בכך.

בתודה

דוד
אנא אם אפשר תשובה גם המייל
תודה
   תשובהמנהל הפורום 16:56 05/04/2011
דוד שלום,

לאור הפירוט בשאלתך אני מבין שהינך מיוצג.
לשאלתך - רצוי לבצע הליך של לחץ באופן אסטרטגי. אני מציע שתיוועץ עם עורך דינך בעניין, ובמידה ואינך מקבל תשובות מתאימות פנה לחוות דעת שניה.
הנימוק של אישתך הגיוני.
לכאורה, נראה שאם בית הדין ביקש את הסכמתה, אז לא הוכחת עילות גירושין. לכן צריך לראות אם כדאי להמשיך בכיוון הזה, שלא התקבל.
מציע שתעשה בירור מקיף ויסודי של העניין בדרך מקצועית עם עורך דין.

בברכה,

ערן עזרא, עו"ד

www.forgetit.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו