צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  מדור ספציפיאייל 12:46 07/04/2011
לפני כשנתיים הגשתי תביעת גירושין היא הגישה שלום בית וקיבלה מדור ספציפי על דירה ששייכת לי מלפני הנישואין ויש לי עליה הסכם ממוון.בהערבות ריב שבימנו היא הלכה למשטרה והגישה תלונה שאני מאיים עליה דבר שנבדק עכשיו בבית משפט.ניסתה לעשות צו הרחקה אולם לא הצליחה ובדיון נקבע שיהיה הפרדה בין הצדדים.חדר שלו לדר שלה מדפים מחולקים וכו, לאחר כמספר חודשים עזבה את הבית לא לפני שתבעה בבית הדין ובבית משפט לענייניי משפחה כי איני נותן לה לחיות בבית אולם דחו את טענותיה וחייבו אותי לתקן המזגן בבית.מאז ועד עכשיו יישנה אינה מתגוררת בבית אולם השאירה שני חדרים נעולים (שלה ושל ילדתה מנישואין קודמים).פנינו לבית הדין לביטול המדור הספציפי ואתמול הם נעתרו לנו.שאלתי. האם מותר לה להגיע הביתה לאחר ביטול מדורה? ומה דינן של הדלתות המעולות? תודה
   המלצה על עורך דיןדניאל 17:03 28/05/2011
שלום אייל
זה נשמע לי עניין מורכב, האם את כל התהליך עברת עם עורך דין?
אם לא אני ממליץ עול עורך דין ירימי, באתר שלו מצאתי מידע רב על גירושין" target="_new">www.yarimi.net/">גירושין או שפשוט תוכן להתקשר אליו...

דניאל (שעבר את זה גם)
   המשך להמלצהדניאל 17:05 28/05/2011
הכתובת לא מופיע טוב, אז אני מצרף אותה שוב: www.yarimi.net/

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו