צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  חשבון הבנקסנדרה 15:45 20/04/2011
שלום רב אני מעוניינת להתגרש מבעלי בטרם נישאתי עשינו הסכם ממון שהדירה שרכשתי קודם תשאר בחזקתי והרכב שלו ברשותו, כמו כן נרשם שכל צד ישאר עם הכספים שלו כלומר חסכונות, חשבונות וכו. העניין הוא שבעלי נמצא בחשבון הבנק שלי אומנם רק מורשה חתימה ! ולא בתוך החשבון ממש. האם כשנתגרש הוא יוכל לדרוש חלק מקרן ההשתלמות שלי? ואם כן האם כדאי לי להשתמש בה כבר עכשיו טרם הגרושים?
תודה.
   תשובהמנהל הפורום 17:00 20/04/2011
שלום רב,
גם אם חתמתם על הסכם ממון, אין זה סוף פסוק. לא ציינת כמה זמן אתם נשואים, והא יש ילדים, כמה ילדים, האם פעלתם על פי הסכם הממון, האם צברתם דברים יחד, מהי הכנסתכם ועוד.
בכדי ליתן לך מענה לכל השאלות יש לברר את כל השאלות שהצגתי ועוד מספר נושאים.
לגבי רכוש שנצבר במהלך הנישואין יש לבדוק את הדברים לעומק, תוך כדי בחינת הסכם הממון והאופן שבו ניהלתם את רכושכם.

בברכה,

ערן עזרא
מנהל הפורום

www.forgetit.co.il
   פרטים נוספים.סנדרה 23:21 21/04/2011
אנו נשואים 6 שנים ללא ילדים (בעיות פוריות) החשבון בהתחלה היה משותף ואחר כך הוצאתי את בעלי מהחשבון והוא רק מורשה חתימה בהסכם ממון כתוב שכל מה שנצבר בחשבונות הבנק כולל החסכונות ישארו אצל כל צד וגם רשום שם שגם לאחר הנישואין העניין הוא מה עושים עם זה שחלק מהזמן הוא היה בחשבון שלי.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו