צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  שאלהזיוה 16:08 05/06/2011
שלום
בעלי רוצה לעזוב את הבית כיוון שהוא הביא אותי למצב שאני יגיד לו שאם כ"כ רע לו שיארוז תיק מחר בבוקר וילך, הוא כ"כ חיכה לזה זה היה משהו בלתי נסבל לא יכולתי להוציא מילה מהפה ישר היה סותם לי את הפה ומזלזל בי,עונה בכעס וזילזול עד שלבסוף אמרתי מה שלא רציתי להגיד. יום למחרת התנצלתי ואמרתי שלא התכוונתי הוא פשוט הביא אותי לזה עם כל ההתנהגות שלו ושאני למרות הכל רוצה שלום למען הילדה ולמעננו ושנלך ליעוץ הוא אמר שכבר מאוחר מידי(למרות שעוד לא עזב את הבית ואפילו לא ארז דברים).
1. השאלה שלי היא : האם בגלל שאמרתי לו שיעזוב את הבית זה יכול לפגוע ברצון שלי לקבל את הכתובה.
2. האם זה שאמרתי שיעזוב יכול לפגוע במשהו לרעתי?
ועוד שאלה אחרונה
למי כדאי להגיש תביעה לבית משפט לעינייני משפחה או לבית הדין הרבני.
תודה
   תיקון דוא"לזיוה 16:11 05/06/2011
שלום
בעלי רוצה לעזוב את הבית כיוון שהוא הביא אותי למצב שאני יגיד לו שאם כ"כ רע לו שיארוז תיק מחר בבוקר וילך, הוא כ"כ חיכה לזה זה היה משהו בלתי נסבל לא יכולתי להוציא מילה מהפה ישר היה סותם לי את הפה ומזלזל בי,עונה בכעס וזילזול עד שלבסוף אמרתי מה שלא רציתי להגיד. יום למחרת התנצלתי ואמרתי שלא התכוונתי הוא פשוט הביא אותי לזה עם כל ההתנהגות שלו ושאני למרות הכל רוצה שלום למען הילדה ולמעננו ושנלך ליעוץ הוא אמר שכבר מאוחר מידי(למרות שעוד לא עזב את הבית ואפילו לא ארז דברים).
1. השאלה שלי היא : האם בגלל שאמרתי לו שיעזוב את הבית זה יכול לפגוע ברצון שלי לקבל את הכתובה.
2. האם זה שאמרתי שיעזוב יכול לפגוע במשהו לרעתי?
ועוד שאלה אחרונה
למי כדאי להגיש תביעה לבית משפט לעינייני משפחה או לבית הדין הרבני.
תודה
   תשובהמנהל הפורום 18:07 05/06/2011
לא, אין זו הוכחה ד משמעית שתאבדי את כתובתך.
יש לבחון את מכלול התיק ואת הנסיבות.
האם הבית בבעלותכם?
לגבי לאן לפנות זו שאלה קשה שמורכבת מהפרמטרים השונים בתיק. אין לכך תשובה חד משמעית וכל מקרה לגופו.

אין תשובה זו מהווה תחליף לייעוץ משפטי.

בברכה,

ערן עזרא, עוד"
אתר אינטרנט -www.forgetit.co.il;

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו