צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  חלוקת רכוש בגירושיןדוד 20:02 09/10/2011
אנו מתגרשים לאחר 30 שנות נישואין.האישה החלה בתחבולת עלילה עלי ,קראה למשטרה ושיקרה שאיימתי עליה ברצח וכך הורחקתי מן הבית. כיום אני גר בחדר בשכירות.
יש לנו 3 בתים ולפי הערכת שמאי הראשון והגדול שבו גרה האישה -2.2 מליון השני 1 מיליון והשלישי 560000 ש"ח.
כשרכשתי את הדירות לפני כ 4 שנים רשמתי את הגדולה (2.2) ואת הבינונית (1) על שם ביתי שהיום היא בת 24.האם מנסה לעכב את החלוקה בטענה שהדירות של הילדה בלבד ואין להתחלק בהן. עלי לציין שבזמן שקניתי את הדירות ע"ש הילדה דאגתי שתיתן לי יפןי כוח נוטריוני וכן כתב התחייבות בלתי חוזרת שהדירות הן רכושי הבלעדי עד יום מותי ומכאן ואילך הדירות שלה. מה אני צריך לעשות עכשיו כדי לחלק את כל הדירות שווה בשווה למרות שהן רשומות ע"ש הבת ? האם גרה בדירה מפוארת ומאובזרת במיטב הרהיטים ומכשירים החשמל שקניתי כשנכנסנו לדירה לפני 3 חודשים כמו כן גנבה לי מהכספת חסכונות שלי במזומן $50000
את כרטיסי האשראי מארנקי (שביטלתי בינתיים) ,כמה אלפי שקלים במזומן וכן משתמשת במכונית על שמי בליס פרטי משלמה סיקסט ואני חייב עליה כ 60.000 ש"ח.היא לא מסכימה להחזיר לי את המכונית שעל שמי.כל דוחות התנועה מגיעות על שמי -והם רבים.מה עושים ? כמו כן הגיע מכתב מעורך דין שיש מינוס 40000 ש"ח שחייבים לבנק שהיה לנו חשבון משותף בו.הם מאיימים בעיקול. מה לעשות? תודה מראש על התשובה.
   תשובהמנהל הפורום 09:16 11/10/2011
דוד שלום רב,
אתה מתאר מקרה מצער ומאוד סבוך.
אין יכולת להגיב עליו בפורום
אני מציע לקבוע פגישת ייעוץ עם עורך דין שמתמחה בענייני משפחה בכדי לבחון האפשרויות

בברכה,

ערן עזרא, עו"ד

www.forgetit.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו