צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  שאלה דחופה בבקשהלימור 17:38 04/02/2012
שלום, אני אזרחית ישראלית בת 40, עובדת ונשואה כדת וכדין שנתיים וחצי לאזרח בריטי יהודי תושב חו"ל. בעלי מחלק את זמנו בין ישראל לחו"ל לפי צרכיו האישיים בלבד (יש לו ילדים מאשתו הקודמת).
לפני 4 חודשים הוא חזר לחו"ל ולאחרונה שלח לי מייל, בו הודיע שברצונו להתגרש מהסיבה: "זה לא עובד", הוא גם צירף מסמך גירושין הדואג לזכויותיו בלבד ללא איזון משאבים ומציע שמינית מסכום הכתובה (20,000 ש"ח). בנוסף מופיע במסמך איום:"חיתמי עד סוף החודש ולא – גם זה לא אשלם לך ואפתח בהליכים (לא ברור היכן). אני בוכיה ומבולבלת וגם חולה מאד ושאלתי היא: האם להקדים אותו או לא והאם לפנות לבית משפט או לבין דין רבני – מה עדיף לי???
   תשובה מנהל הפורום 17:46 04/02/2012
לימור שלום,

העניין בהחלט מורכב, ויש לברר איתך פרטים נוספים. כגון: הכנסותייך, הכנסותיו, אשמת הגירושין, רכוש, מזונות אישה, נכסי קריירה ועוד.
אני חושב שהכי נכון מבחינתך להיוועץ מוקדםככל שניתן, ולנצל גם את העובדה שהוא מחלק את זמנו בין הארץ לחו"ל.
יש אפשרות הן לפעול במישור של עיכוב יציאה מהארץ, ובמידת הצורך בסעדים זמניים נוספים.

רצוי ואף מומלץ שתקבלי ייעוץ משפטי ראשוני בכדי לקבל החלטות.

אין תשובה זו מהווה תחליף לייעוץ משפטי.

בברכה,

ערן עזרא, עו"ד

052-5070050

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו