צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום גירושין
מנהל/ת הפורום: עו"ד ערן עזרא
  גירושיןעדי 23:17 13/03/2012
שלום,
יש לי שתי שאלות בבקשה-
1. האם חוק חזקת הגיל הרך עדין בתוקף או שיש הנחיות אחרונות חדשות?
2. לפני כ 4 חודשים לערך בעלי פתח תיק ברבנות והגיש תביעה לגירושין, הגענו לשלום בית לבד והתיק נסגר. מה קורה במידה ואנחנו חוזרים כעת לתהליך שוב? כלומר האם התביעה סגורה וזהו או שיש איזה זמן מינימום להתיישנות..? במידה ואני רוצה לפתוח כעת תיק בבית הדין לענייני משפחה זה אפשרי?

תודה!
   ממליצה לך ללכת לד"ר רקפת ברזלאי - ייעוץ משפטי פסיכיאטרי.מרים 01:07 19/03/2012
גם אני אחרי גירושין, וזה תקופה כל כך מלחיצה שקשה אפילו לחשוב נכון, כל הקרקע משתנה, אני ממליצה לך ללכת על טיפול פסיכיאטרי משפטי דרך ד"ר רקפת ברזלאי, הם גם יעזרו לך להבין מה את עוברת איך להתמודד, ואיך לקבל את מה שמגיע לך.

אני לא יודעת מה היא אמרה לי שהחזיר אותי לחיים אחרי גירושים מכוערים כל כך ושנים של התעללות נפשית ופיזית, אני לא חושבת

פשוט לא הייתי עצמי כבר כל כך הרבה שנים. חשבתי שחיפשתי יעוץ משפטי, אבל בעצם לא ידעתי בכלל מי אני או מה החוק אומר על נשים במצבי. הייתי סמרטוט. והיא פשוט הקשיבה לי וביחד עם עורך דין הדריכו אותי שלב אחרי שלב.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו